Horoskop na únor: Dvěma znamením hrozí finanční průšvih. Kdo by se měl pustit do změny bydlení?

1. 2. 2020
Horoskop na únor: Dvěma znamením hrozí finanční průšvih. Kdo by se měl pustit do změny bydlení?
2. února nás čekají Hromnice, svátek Uvedení Páně do chrámu, které jsou v lidové tradici oslavou příchodu jara. Původně podle keltského kalendáře se v tuto dobu slavil keltský svátek Imbolc, spojený s ochranou před ohněm, bouří a bleskem. V lidových zvycích se dochovaly hromničky – svíčky, které mají ochránit před bleskem. Co nás čeká podle hvězd v tomto období na přelomu zimy a jara, tedy v únoru 2020?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Práce a peníze

Pracovní výzvy přijímáte s nadšením. Nepřekvapí vás žádná snaha o změnu nebo nabídka na služební cestu či školení. Jen pozor, ať si nevezmete příliš velké sousto, které by vás mohlo dostat na lopatky.

Rodina a vztahy

Zakažte si rychlé jednání. Když se rozhodnete pro úklid či rekonstrukci bydlení, dejte si dostatečně dlouhý termín. V opačném případě hrozí úrazy ze zbrklosti. Skvělý čas nastává pro přátelské vztahy.

Zdraví a kondice

V únoru se hodí dobrá psychická i fyzická kondice. Díky ní jste oproti ostatním znamením zvěrokruhu odolnější vůči nemocem. Velkou výhodou je schopnost naslouchat tělu, a dát mu tak včas, co potřebuje.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ode dneška nad vámi drží ochrannou ruchu Venuše, a proto počítejte s pracovním úspěchem i milostným souzněním. Tento týden je plný příjemných překvapení a vy si je opravdu užíváte. Jen…