Horoskop na únor. Komu budou hvězdy přát?

1. 2. 2015
Horoskop na únor. Komu budou hvězdy přát?
Co vás čeká a nemine v druhém měsíci roku 2015? Jak se vám bude dařit v oblasti lásky, kariéry a zdraví? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3. - 20.4.)

Překypujete energií, máte dobrou náladu a chcete obšťastňovat lidi kolem sebe, i za cenu, že se snažíte tolerovat jejich nedostatky. Pracovní nasazení vám ale může totálně vyčerpat organismus. Zvolněte tempo a změňte rutinní způsob práce. Schopnost relaxovat je pro vás nutností, proto si dopřejte malou rodinnou party nebo prodloužený víkend v cizích krajích Při odpočinku si po delším čase vychutnáte klid. Koncem měsíce můžete počítat s různými omezeními. Přesto váš zdravotní stav zaznamená pozitivní obrat, vše uvidíte jen v těch nejhezčích barvách.

Býk (21.4. - 21.5.)

Začátkem února se klidně věnujte sportu, obchodování a společenským aktivitám, o víkendech i své lásce. Očekávejte flirt a něžné chvilky. Jako podnikatelé i žadatelé na úřadech dosáhnete svého. Budete vyzařovat dobrou náladu, což se pozitivně promítne do všech stránek vašeho života. V poslední dekádě už tak veselo nebude, i když dobře víte, že nikdo a nic vás jen tak nesrazí na kolena. Dokažte všem, že jste Býkem tělem i duší. Vaše energie a pozitivní myšlení vám už nejednou pomohly z těžkých situací.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Na plánování budoucnosti a rozvíjení partnerských i jiných vztahů využijte začátek měsíce. V ostatních dnech mohou narození v první a poslední dekádě vyvolat hádku, nebo se špatně rozhodnout. Ovšem nespěchejte a nechtějte strhnout všechno najednou. Rychlé tempo nebude prospěšné ani při řešení prekérních situací. Zkuste najít zlatou střední cestu, jinak se předčasně vyčerpáte a protivník získá převahu. A ještě nezapomeňte na pořádek ve finančních otázkách, abyste se nedostali do složité situace.

Rak (22.6. - 22.7.)

Úspěch budou mít zejména ti, co se narodili v červenci. Ti, kteří se narodili v červnu, by měli vyčkat, protože za pár týdnů se to obrátí a štěstí jim také bude přát. Zřejmě dostanete neočekávanou nabídku od zaměstnavatele. Rozhodněte se co nejdříve. Stávající měsíc je pro vás plný změn, během kterých se nebudete nudit ani doma, ani v práci. Připravte se na neočekávané rodinné setkání. Osud vám přivede do cesty mnoho šancí, které byste měli využít. Ale nemyslete jen na sebe a svůj prospěch. Pokud se budete chtít podělit, paradoxně tím získáte.

Lev (23.7. - 22.8.)

Budete spokojení, šťastní a plní odvahy, ačkoli lidé kolem se budou cítit nejistě. I proto byste měli být přístupní jejich požadavkům a poskytnout jim podporu. Dávejte, a budete i dostávat. Zdraví budete mít pevné, bez obav se můžete pustit do různých domácích změn nebo na cesty mimo domov, váš organismus zvládne jakékoli zatížení. Máte elán a chuť do práce, nové nápady, jen je potřebujete trochu promyslet a zrealizovat. Určité věci však ještě nemají jasnou podobu, ale během první dekády v měsíci se vše vykrystalizuje.

Panna (23.8. - 22.9.)

V partnerském životě zažijete chvíle plné lásky a porozumění. Nedovolte, aby vaše plány zkazilo impulzivní chování jistého známého. Nemarněte své síly a známosti na to, abyste vytáhli z kaše někoho, kdo vás nedávno pomluvit, zklamal, nebo chtěl zničit, i když vás bude prosit a slibovat hory doly. V lásce budete mít možnost založit si rodinu, nebo ji rozšířit. I starší Panny, které už nevěří, že by se pro ně našel ten pravý, budou příjemně překvapeny. Zdraví vás nebude trápit, vše zvládnete, krok za krokem a v pořadí, jaké vám bude vyhovovat.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Usilujete o něco, co vám nepatří. Počítejte se zprávou, která vám přechodně zkomplikuje situaci v soukromém životě. Když se budete držet reality a opatrně se vyhnete otevřenému sporu, podaří se vám zhodnotit to, co bylo doposud vaší slabou stránkou. Energie a síla na boj o prosazení vašich plánů vám rozhodně chybět nebude. A pokud jde o vaše zdraví, nebudete na tom špatně. U starších se sice projeví problémy s trávením a dýcháním, ale dokážete se s tím vyrovnat. Mladším Váhám prospějí zeleninové saláty a trochu více pohybu na čerstvém vzduchu.

Štír (24.10. - 22.11.)

Pokud dostanete předvolání k soudu či na úřady, pokuste se za každou cenu vyjednat odklad jednání založené na logických argumentech. Před sebou máte vcelku jedno z těch lepších období života. Nečekejte ale žádné zázraky. Můžete získat to, co jste ztratili, získat zajímavý pracovní postup, možnost příznivě ovlivnit budoucnost. Narození v říjnu využijí nabídnutou šanci využít svůj intelekt, ale listopadoví Štíři se mohou snadno dostat do konfliktu se zákonem. Včas si však všimnete skvělé možnosti jak vybruslit z potíží a navíc získat něco o čem se vám ani nesní.

Střelec (23.11. - 21.12.)

V rodinném životě zavládne harmonie, partner vám splní vše, co vám na očích uvidí. Pokud zachováte rozumnou míru vašich přání, vzájemný vztah to jen upevní. Koncem měsíce zažijete něco vzrušujícího a může se stát, že příhoda ve vás vzbudí pocit viny. Co se stalo, nedá se odestát, takže si dobrodružství nechte jen pro sebe. V práci máte svou pozici dobře zajištěnou a víte, na koho se obrátit, aby vám nikdo nešlapal na paty. Můžete věřit znamením Býka, Panny nebo Ryb, ostatní by se k vám mohli otočit zády v té nejnevhodnější chvíli.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Máte před sebou příznivé období na dořešení problémů, které se vyskytly ve vašem milostném nebo partnerském vztahu. Dostali jste se na rozcestí a nevíte, jak dál? Myslíte si často „já to vydržím“? Nyní je čas, abyste mysleli především na sebe. Zcela egoisticky se rozhodněte, jestli není čas jít o dům dál. První dny však žádné důležitější rozhodnutí nedělejte, i když se domníváte, že vyřizování osobních účtů, vám přinese úlevu. Někdo, o kom ještě nevíte, vám totiž může pořádně zamotat hlavu a vyprázdnit peněženku.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Vodnáři by měli spoléhat na své síly a na vlastní zkušenosti. Lidé budou vůči vám dost útoční a někteří budou chtít vyšplhat nahoru po vašich zádech. Bude lepší dobře zvážit, komu se svěřit s vašimi plány. Než na odhad osobnosti se více spoléhejte na vaše empatické cítění, které vás bude včas varovat před úskočnými manévry, závistí a podlézavostí. Jste přece kreativní, plni odvahy a se změnami, které se budou dít kolem vás, se snadno vyrovnáte. Poslední týden ve vlastním zájmu nepřekračujte hranice přátelství.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Nemusíte stále vymýšlet nové překvapení jen pro svého partnera, zaměřte pozornost i na ostatní lidi z blízkého okolí, ať už jsou to děti, nebo starší lidé. Přešlapování z nohy na nohu vás obere o všechny síly. Neodsouvejte jeden důležitý rozhovor na jindy a partnerovi trochu více důvěřujte. Problém, který jste chtěli mít vyřešen, je jen v jeho rukou. Problémy s dětmi se pokuste řešit bez předsudků a otevřeně. Žijete příliš rychle a snadno se můžete ocitnout v nevýhodě. Hádky s partnerem jsou ovšem jen dočasné, o nic vážnějšího nepůjde.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na dnešek připadá Světový den cestovního ruchu, proto se vydejte na cesty. Nejlepší by bylo podívat se do zahraničí! Zítra je stejně státní svátek a na zbytek týdne si můžete vzít volno. V…