Horoskop na únor. Komu budou hvězdy přát?

1. 2. 2015
Horoskop na únor. Komu budou hvězdy přát?
Co vás čeká a nemine v druhém měsíci roku 2015? Jak se vám bude dařit v oblasti lásky, kariéry a zdraví? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3. - 20.4.)

Překypujete energií, máte dobrou náladu a chcete obšťastňovat lidi kolem sebe, i za cenu, že se snažíte tolerovat jejich nedostatky. Pracovní nasazení vám ale může totálně vyčerpat organismus. Zvolněte tempo a změňte rutinní způsob práce. Schopnost relaxovat je pro vás nutností, proto si dopřejte malou rodinnou party nebo prodloužený víkend v cizích krajích Při odpočinku si po delším čase vychutnáte klid. Koncem měsíce můžete počítat s různými omezeními. Přesto váš zdravotní stav zaznamená pozitivní obrat, vše uvidíte jen v těch nejhezčích barvách.

Býk (21.4. - 21.5.)

Začátkem února se klidně věnujte sportu, obchodování a společenským aktivitám, o víkendech i své lásce. Očekávejte flirt a něžné chvilky. Jako podnikatelé i žadatelé na úřadech dosáhnete svého. Budete vyzařovat dobrou náladu, což se pozitivně promítne do všech stránek vašeho života. V poslední dekádě už tak veselo nebude, i když dobře víte, že nikdo a nic vás jen tak nesrazí na kolena. Dokažte všem, že jste Býkem tělem i duší. Vaše energie a pozitivní myšlení vám už nejednou pomohly z těžkých situací.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Na plánování budoucnosti a rozvíjení partnerských i jiných vztahů využijte začátek měsíce. V ostatních dnech mohou narození v první a poslední dekádě vyvolat hádku, nebo se špatně rozhodnout. Ovšem nespěchejte a nechtějte strhnout všechno najednou. Rychlé tempo nebude prospěšné ani při řešení prekérních situací. Zkuste najít zlatou střední cestu, jinak se předčasně vyčerpáte a protivník získá převahu. A ještě nezapomeňte na pořádek ve finančních otázkách, abyste se nedostali do složité situace.

Rak (22.6. - 22.7.)

Úspěch budou mít zejména ti, co se narodili v červenci. Ti, kteří se narodili v červnu, by měli vyčkat, protože za pár týdnů se to obrátí a štěstí jim také bude přát. Zřejmě dostanete neočekávanou nabídku od zaměstnavatele. Rozhodněte se co nejdříve. Stávající měsíc je pro vás plný změn, během kterých se nebudete nudit ani doma, ani v práci. Připravte se na neočekávané rodinné setkání. Osud vám přivede do cesty mnoho šancí, které byste měli využít. Ale nemyslete jen na sebe a svůj prospěch. Pokud se budete chtít podělit, paradoxně tím získáte.

Lev (23.7. - 22.8.)

Budete spokojení, šťastní a plní odvahy, ačkoli lidé kolem se budou cítit nejistě. I proto byste měli být přístupní jejich požadavkům a poskytnout jim podporu. Dávejte, a budete i dostávat. Zdraví budete mít pevné, bez obav se můžete pustit do různých domácích změn nebo na cesty mimo domov, váš organismus zvládne jakékoli zatížení. Máte elán a chuť do práce, nové nápady, jen je potřebujete trochu promyslet a zrealizovat. Určité věci však ještě nemají jasnou podobu, ale během první dekády v měsíci se vše vykrystalizuje.

Panna (23.8. - 22.9.)

V partnerském životě zažijete chvíle plné lásky a porozumění. Nedovolte, aby vaše plány zkazilo impulzivní chování jistého známého. Nemarněte své síly a známosti na to, abyste vytáhli z kaše někoho, kdo vás nedávno pomluvit, zklamal, nebo chtěl zničit, i když vás bude prosit a slibovat hory doly. V lásce budete mít možnost založit si rodinu, nebo ji rozšířit. I starší Panny, které už nevěří, že by se pro ně našel ten pravý, budou příjemně překvapeny. Zdraví vás nebude trápit, vše zvládnete, krok za krokem a v pořadí, jaké vám bude vyhovovat.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Usilujete o něco, co vám nepatří. Počítejte se zprávou, která vám přechodně zkomplikuje situaci v soukromém životě. Když se budete držet reality a opatrně se vyhnete otevřenému sporu, podaří se vám zhodnotit to, co bylo doposud vaší slabou stránkou. Energie a síla na boj o prosazení vašich plánů vám rozhodně chybět nebude. A pokud jde o vaše zdraví, nebudete na tom špatně. U starších se sice projeví problémy s trávením a dýcháním, ale dokážete se s tím vyrovnat. Mladším Váhám prospějí zeleninové saláty a trochu více pohybu na čerstvém vzduchu.

Štír (24.10. - 22.11.)

Pokud dostanete předvolání k soudu či na úřady, pokuste se za každou cenu vyjednat odklad jednání založené na logických argumentech. Před sebou máte vcelku jedno z těch lepších období života. Nečekejte ale žádné zázraky. Můžete získat to, co jste ztratili, získat zajímavý pracovní postup, možnost příznivě ovlivnit budoucnost. Narození v říjnu využijí nabídnutou šanci využít svůj intelekt, ale listopadoví Štíři se mohou snadno dostat do konfliktu se zákonem. Včas si však všimnete skvělé možnosti jak vybruslit z potíží a navíc získat něco o čem se vám ani nesní.

Střelec (23.11. - 21.12.)

V rodinném životě zavládne harmonie, partner vám splní vše, co vám na očích uvidí. Pokud zachováte rozumnou míru vašich přání, vzájemný vztah to jen upevní. Koncem měsíce zažijete něco vzrušujícího a může se stát, že příhoda ve vás vzbudí pocit viny. Co se stalo, nedá se odestát, takže si dobrodružství nechte jen pro sebe. V práci máte svou pozici dobře zajištěnou a víte, na koho se obrátit, aby vám nikdo nešlapal na paty. Můžete věřit znamením Býka, Panny nebo Ryb, ostatní by se k vám mohli otočit zády v té nejnevhodnější chvíli.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Máte před sebou příznivé období na dořešení problémů, které se vyskytly ve vašem milostném nebo partnerském vztahu. Dostali jste se na rozcestí a nevíte, jak dál? Myslíte si často „já to vydržím“? Nyní je čas, abyste mysleli především na sebe. Zcela egoisticky se rozhodněte, jestli není čas jít o dům dál. První dny však žádné důležitější rozhodnutí nedělejte, i když se domníváte, že vyřizování osobních účtů, vám přinese úlevu. Někdo, o kom ještě nevíte, vám totiž může pořádně zamotat hlavu a vyprázdnit peněženku.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Vodnáři by měli spoléhat na své síly a na vlastní zkušenosti. Lidé budou vůči vám dost útoční a někteří budou chtít vyšplhat nahoru po vašich zádech. Bude lepší dobře zvážit, komu se svěřit s vašimi plány. Než na odhad osobnosti se více spoléhejte na vaše empatické cítění, které vás bude včas varovat před úskočnými manévry, závistí a podlézavostí. Jste přece kreativní, plni odvahy a se změnami, které se budou dít kolem vás, se snadno vyrovnáte. Poslední týden ve vlastním zájmu nepřekračujte hranice přátelství.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Nemusíte stále vymýšlet nové překvapení jen pro svého partnera, zaměřte pozornost i na ostatní lidi z blízkého okolí, ať už jsou to děti, nebo starší lidé. Přešlapování z nohy na nohu vás obere o všechny síly. Neodsouvejte jeden důležitý rozhovor na jindy a partnerovi trochu více důvěřujte. Problém, který jste chtěli mít vyřešen, je jen v jeho rukou. Problémy s dětmi se pokuste řešit bez předsudků a otevřeně. Žijete příliš rychle a snadno se můžete ocitnout v nevýhodě. Hádky s partnerem jsou ovšem jen dočasné, o nic vážnějšího nepůjde.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Příjemný týden ukončí stejně příjemný pátek, který se objevil nějak rychle. Nutno říci, že jste celým obdobím propluli bez sebevětších potíží. Myslíme, že na vás čeká zasloužená finanční…

Nejčtenější články

Doporučujeme