HOROSKOP NA ZÁŘÍ

HOROSKOP NA ZÁŘÍ

Co vás čeká a nemine v devátém měsíci roku 2016? Jak se vám bude dařit v oblasti lásky, kariéry i zdraví? Zeptejte se hvězd!

Beran (21.3. - 20.4.)

Umíte naslouchat a zachováte si chladnou hlavu v každé situaci. Vaši nejbližší milují vaši tolerantnost a schopnost těšit se z maličkostí. Během léta jste neřešili vážné věci, ale je čas se jimi začít zabývat. Jinak vám brzy přerostou starosti přes hlavu. Dbejte však na to, abyste neuváženými slovy nenadělali „zlou krev“, zejména tehdy, pokud se vedle vás bude pohybovat muž, který ve vás probudí vášeň. Také budete muset udělat inventuru svých financí a zamyslet se znovu nad svým žebříčkem hodnot, abyste si mohli stanovit reálný cíl.

Pokračování 2 / 12

Býk (21.4. - 21.5.)

Přestaňte kolem sebe stavět stále vyšší stěnu, která vás stejně nechrání. Potřebujete mít kolem sebe spřízněné duše. Čekají vás nečekané zvraty při nových setkáních. Jupiter vám přinese nové objevy a výstřední přátelství, z nichž načerpáte pozitivní energii, ale nebudou to trvalé vztahy. Některé z vás si dopřejí malou nevěru. Možná pro pocit změny. Pokud se rozhodnete nynější vztah ukončit, neobávejte se o odcházejícího partnera. Vždyť vaším životním mottem je "Žij a nech žít!" Toto léto jste nejdůležitější vy!

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Budete netrpěliví, budete chtít všechno hned. Letní dny vám poskytnou plnými hrstmi mnoho krásy a smyslnosti. Dávejte si pozor na žárlivost, přátelství jsou o tom, že druhého člověka nevlastníme, ale chápeme ho a pomáháme mu. Rozhodněte, co je ve vašem životě důležité, a o to pak usilujte podle svých nejlepších schopností. Můžete se spolehnout, že se vám to vrátí, když budete pomoc nejvíce potřebovat. Konečně si uvědomíte, že v životě přece jen platí určitá rovnováha. Odměna totiž nemusí přijít vždy v té podobě, jakou si představujete, a dokonce ani ne od těch lidí, od kterých ji očekáváte.

Pokračování 4 / 12

Rak (22.6. - 22.7.)

Protože máte neustálou potřebu poznávat nové lidi, budete neustále v pohybu. Máte trvalý vztah? Pozor na uklouznutí! Merkur se nad vámi točí a neustále vám dává dvě tváře a rozpolcenost. I když už něco dosáhnete, stále nejste spokojeni a chcete ještě více. V období úplňku možná najdete konečně to, co věčně hledáte. Začnete za sebou vidět výsledky svého úsilí z poslední doby, a protože budete uvolněnější, budou klidnější i členové vaší rodiny. V září nastane vhodná doba pro navazování vztahu a převzetí závazků, nebo pro prohloubení současného vztahu.

Pokračování 5 / 12

Lev (23.7. - 22.8.)

Neustále se kolem vás něco děje, jste magnetem na nové známosti a situace. V jedné minutě jdete na večeři, ale v další už odjíždíte na letiště. Ale pozor, pokud si v tomto období nenajdete čas na pravidelnou relaxaci, čeká vás dlouhá řada bezesných nocí. Možná se přistihnete, jak si lámete hlavu s nepodstatnými maličkostmi a nedokážete se uvolnit. Přestože rodina je pro vás posvátná a vy nehledáte nic konkrétního, pokud se vyskytne příležitost, neodoláte. Paradoxně se to velmi pozitivně odrazí na vašem stálém vztahu. Venuše v poslední půli září přeje zadaným i nezadaným.

Pokračování 6 / 12

Panna (23.8. - 22.9.)

Občas přijdou chvíle, kdy si budete připadat velmi osamělí, ale všechen čas, který strávíte o samotě, pro vás bude velkým přínosem. Uzavíráte se do sebe, nereagujete na pozvání. Jak by ne, melancholie k Pannám sice tak trochu patří, ale začněte otevřeně hovořit o svých problémech, dokud je čas. Vyberete si někoho, kdo obohatí váš život a vytáhne vás z ulity. Rodinné záležitosti budou ve vaší mysli stále na prvním místě, ale klidně je nechte stranou, Při pohledu z optimističtější stránky to může být cyklus, v jehož průběhu se konečně začne uskutečňovat mnohé z toho, o čem jste celý život snili.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23.9. - 23.10.)

Pod vlivem Slunce, které vám začne panovat v září, sebevědomě upozorníte rodinu na vaše plány a s gestem vládkyně rozdělíte úkoly. Budete odolní vůči vlivům okolí, zachováte si identitu a ostatní vám budou jen tiše závidět! O tom, co chcete, máte přesnou představu. Mnohokrát se ocitnete před nutností volby, jak se zachovat vůči lidem, kteří od vás stále něco potřebují a jak s nimi jednat. S lehkostí dravce opustíte přátelství, která vám nepřinášejí nové podněty, a rovněž se zbavíte pokrytců. Tuto vlastnost totiž nejste ochotna tolerovat!

Pokračování 8 / 12

Štír (24.10. - 22.11.)

Nastanou chvíle, kdy budete mít pocit, že jste ve svém vlastním životě spíše divákem než aktérem. Cosi zapůsobí jako katalyzátor a jednoho rána se probudíte s vědomím, co všechno pro vás vaše rodina znamená, a slíbíte si, že jí budete v budoucnu věnovat více času, než dosud. V září nastane příznivá kombinace planet naplněná láskou a zcela odlišná od minulých dvanácti měsíců, kdy pro vás bylo nejdůležitější žít jen pro svou práci. Příště si budete více vážit šťastných chvil tohoto pomíjivého života. Inu, někdy je lepší přijít věci na kloub pozdě, než nikdy.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23.11. - 21.12.)

Saturn vám v září přinese vyhýbání se společnosti, vystačíte si s rodinou či svým přítelem. Jenže koncem měsíce začnete vyhledávat nové tváře a navazovat pevná přátelství. Jako byste najednou začali mít pocit, že když to neuděláte, přijdete o něco krásného. Pokud jste zanedbávali svůj vztah, uspořádáte a pozměníte svůj program tak, abyste měli více času na lidi, na nichž vám záleží. Jenže, ve vašem nitru jsou i temné věci - pusťte je ven! Trocha sebekritiky vám určitě neuškodí. Často se totiž snažíte vnucovat své názory ostatním, bez ohledu na to, zda si to přejí nebo to potřebují.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Hned počátkem září se vrhnete na získávání nových užitečných kontaktů a nejlépe těch, které jsou na vysokých postech. Dobře si promyslete, co od nich očekáváte a co jim na oplátku můžete nabídnout. Nevíte? Tak například dokážete dobře poradit druhým. Pokud máte partnera "navždy", vezměte ho na opožděnou, leč krátkou dovolenou. Pokud stále hledáte něco výjimečného, pokuste se s jemnou hravostí zaútočit na muže Lva. Budete si rozumět, miluje přepych jako vy!

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Jste silná osobnost a křivdy si dobře pamatujete, a to navždy. Nikdy neodpouštíte, protože uvnitř jste tvrdá jako diamant. Nebude to tím, že navenek působíte bezradně? Od září ale budete jako vyměněná. Pluto vám poskytne dostatek rozhodnosti, takže budete mít odvahu „uklidit“ všechny nedodělky, ale udělat pořádek i ve vztazích. Váš mistrný tah pěšcem leckoho překvapí, protože nebude předpokládat, že v psychologickém boji jste schopna vyhrát.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21.2. - 20.3.)

Nejraději se oddáváte cestování, a vaše peněženka vám to dovolí. Zbude i čas, proto vykročte vstříc slunci a zamiřte do přímořských letovisek nebo se jen tak zatoulejte po vlastech českých. Váš smysl pro humor bude nakažlivý a tak dokážete napravit náladu i největšímu morousovi. To je důvod, proč budete obklopeni spoustou lidí, které sice neznáte, ale najdete mezi nimi přátele na celý život. A hlavně, pokud máte v úmyslu sportovat, dejte pozor na kolena a kotníky!

Doporučujeme

Články odjinud