Horoskop na září: Kdo by měl zariskovat a jít za svými sny?

Horoskop na září: Kdo by měl zariskovat a jít za svými sny?

Jak se vám bude dařit v září? Přinese začátek školy i nový začátek do vašeho života? Komu se blýská na lepší časy, kdo by se měl mít na pozoru? Podívejte se, co vašemu znamení hvězdy předpovídají. Jaký je váš horoskop na září 2020?

Beran (21. 3. − 20. 4.)

Práce a peníze

Znervózňuje vás finanční nejistota, protože úspory se tenčí rychleji, než byste potřebovali. Od druhého zářijového týdne se ovšem objevují zajímavé způsoby, jak se dostat ekonomicky zpátky nad vodu.

Rodina a vztahy

Vznětlivost byste neměli pouštět ke slovu, protože může v rodinném kruhu udělat neplechu. Zejména partnerské svazky nefungují jako sehrané duo. Každý si prosazujete svou a nechcete se přizpůsobit.

Zdraví a kondice

Ledvinové potíže vyřešíte správným pitným režimem a nezapomínejte ani na hlubší, duchovní příčiny. Slabší energie ledvin se projevuje taky na kvalitě vlasů i pleti, ale i na celkové fyzické zdatnosti.

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. − 21. 5.)

Práce a peníze

Povinnosti odkládáte donekonečna, až vás najdou a zaměstnají i s úroky. Bude třeba pracovat od rána do večera, což se na vás psychicky i fyzicky podepíše. Navíc nejste schopni naplnit vysoké nároky.

Rodina a vztahy

Nevládnete dobrou náladou a svými výpady byste proti sobě mohli popudit jistého člena domácnosti. Važte si klidného rodinného zázemí a nevystrkujte růžky. Kolem 15. 9. se vyhněte touze po změně image.

Zdraví a kondice

Máte spoustu sil, ale chtěli byste s nimi nakládat podle svého. Při sportu a náročných pracovních aktivitách si dejte pozor na úrazy. Když se dostanete do kolektivu, chcete se ukázat jako rekordmani.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. − 21. 6.)

Práce a peníze

Vesmírný trigon slibuje významný kariérní posun. Pokud do svého profesního snažení investujete maximum energie i času, nemůžete prohrát. Kolem 14. září se dočkáte potěšující zprávy. Hrajete vabank.

Rodina a vztahy

Rodinné vztahy vás v prvních dvou dekádách vyčerpávají. Snažíte se dělat první poslední, ale v každém kroku je cítit křeč. Proč neuděláte nejprve radost sami sobě? Pak můžete optimismus rozsévat dál.

Zdraví a kondice

Výborná odolnost organismu i vitalita vám nestaví do cesty žádné překážky. Výdej energie je sice ohromný, ale zvládáte se fyzicky rychle regenerovat. V závěru měsíce se odměňte vydatným odpočinkem.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. − 22. 7.)

Práce a peníze

Těžko se soustředíte na zadané úkoly a z dlouhodobého hlediska nevíte, jakou taktiku zvolit. Nabízí se příliš mnoho cest, z nichž si máte vybrat. Kolem 19. září se vyhněte náročné práci i přemýšlení.

Rodina a vztahy

Místo veselých chvil s příbuznými je nutné vyřešit neodkladné záležitosti. To vám zkazí už tak nahnutou náladu. Než se pouštět do sporů, tíhnete k trávení času o samotě. Aspoň si utřídíte myšlenky.

Zdraví a kondice

Nižší psychická odolnost se podepisuje na celkovém zdravotním stavu. Všímáte si každého píchnutí, mnoho neduhů si umíte vsugerovat. Neutíkejte do nemoci, když na světě je tolik krásných věcí k úsměvu.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. − 22. 8.)

Práce a peníze

Nadřízení vám svěřují jeden důležitý úkol za druhým. Odvádíte perfektní výkony, za které si zasloužíte adekvátní odměnu. V poslední dekádě se dočkáte pozvánky na kobereček, ale není třeba se bát.

Rodina a vztahy

Vytvoříte hřejivé hnízdečko plné harmonie, ve kterém se všichni vaši blízcí cítí bezpečně. Kolem 18. září počítejte s častějšími návštěvami příbuzných i přátel. Vyhledávají vás jako užitečného rádce.

Zdraví a kondice

Pružné tělo a vynikající kondice vás předurčují k úspěchu při mnoha sportovních aktivitách. Nebojte se vyzkoušet nové druhy pohybu, protože do jednoho se určitě zamilujete. Zdraví nad tím zaplesá.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. − 22. 9.)

Práce a peníze

Prosperující období čeká i ty z vás, kteří si během prázdnin stěžovali na jistý stereotyp. Dočkáte se úkolu, který je hodný vašich profesních kvalit. Rozhodně nezpomalujte vysoko nastavené tempo.

Rodina a vztahy

Díky zářijovému trigonu můžete objevit aktivitu, která vás bude skutečně bavit. Rádi trávíte čas s rodinou a hlavně mladší členové se snaží udržet s vámi krok. Pokaždé totiž přijdete s něčím novým.

Zdraví a kondice

Slabší proudění krve a lymfy můžete poměrně snadno rozpohybovat díky profesionální masáži, ale také pravidelným pohybem. Opusťte komfortní zónu obývacího pokoje, v závěru za to budete nesmírně vděční.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. − 23. 10.)

Práce a peníze

Nic není tak horké, jako když se to uvaří. Myslete na to ve chvílích, kdy se vám bortí pracovní svět. Máte co nabídnout, proto se vám na konci otevřou nové možnosti. Své štěstí si dokážete vybojovat.

Rodina a vztahy

S partnerem se moc neshodnete. Připadáte si zahnaní do kouta a zbavení vlastních názorů. Nenechte to dopustit. Jste společenské znamení, vytáhněte kamarády za kulturou, ať přijdete na lepší myšlenky.

Zdraví a kondice

Kožní potíže byste neměli podceňovat. Ať vás trápí zanícené rány nebo ekzematické problémy, řešte je v samém začátku. Kůže má paměť a není vítané, aby se u vás takové starosti zabydlely na dlouho.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. − 22. 11.)

Práce a peníze

Do 5. 9. je všechno v nejlepším pořádku, ale pak se vztahy na pracovišti začnou zhoršovat. Nesouhlasíte s kritikou ze strany vedení. S ostatními kolegy vás nemůže srovnávat, hned na to upozorníte.

Rodina a vztahy

Myšlenky na stěhování nebo rekonstrukci odložte, s výsledkem byste nebyli spokojeni. Místo toho hvězdy nabádají k cestování. Poznávejte nové krajiny, najít můžete i činnost, která vás chytne za srdce.

Zdraví a kondice

Nejkritičtějším místem na těle je krk. Trápit vás mohou zánětlivá onemocnění, ale také oslabené hlasivky nebo bolestivá krční páteř. Máte všeho až po krk! Vsaďte na sílu bylinek a zbavte se stresu.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. − 21. 12.)

Práce a peníze

Vyvíjíte ohromnou aktivitu a záleží vám na perfektním výsledku. Proto jste tahounem kolektivu, který si postupně oblíbí kolegové i nadřízení. Laťku jste nastavili vysoko, ale věříte, že to dokážete.

Rodina a vztahy

Módní trendy máte v malíčku, obnova podzimního šatníku bude hračka. Do obchodů se vydejte kolem 14. září, kdy pořídíte krásné věci za zlomek ceny. Rodina se s vámi nebude nudit hlavně zkraje měsíce.

Zdraví a kondice

Vyplatí se sledovat, jaké věci přijímá váš organismus ve formě jídla, pití, kosmetiky, ale také třeba cigaret. Tělo nezvládá zpracovat všechny škodlivé látky, je čas pomoci mu zodpovědným chováním.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. − 20. 1.)

Práce a peníze

Peníze hlídejte jako oko v hlavě a do poloviny měsíce zbytečně neutrácejte. Ve vzduchu totiž visí nečekaný výdaj. Pokud potřebujete vyřešit ekonomický problém, nevybírejte hned to nejrychlejší řešení.

Rodina a vztahy

Jistý člen rodiny vám tropí naschvály a baví se na váš účet. Sice se to snaží zachránit hloupými výmluvami, ale vy víte své. Místo dohadů se raději obrátíte na přátele. S nimi něco podobného nehrozí.

Zdraví a kondice

V září se mohou vyskytnout potíže s hybností. Snažte se neprochladnout, do každodenního programu zařaďte protahovací cviky. Dejte si pozor na úrazy v oblasti kloubů. Pokud to jde, používejte chrániče.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. − 20. 2.)

Práce a peníze

Potřebujete být v zápřahu, proto se o pracovní program hlásíte dobrovolně. Čile komunikujete s ostatními kolegy a kolem 18. září se vám nejlépe daří při kolektivní práci. Úspěch máte na dosah ruky.

Rodina a vztahy

K fyzicky náročným aktivitám vás nemusí nutit, ale nezapomínejte na procvičování mozkových závitů. Začátek školního roku může znamenat nové zkušenosti i pro vás. Nápad na změnu image nechte uležet.

Zdraví a kondice

Podzimní dny varují před vyšším rizikem úrazů v oblasti dolních končetin. Pozor dejte na přetížené svaly i jejich natržení. Pokud se sportem začínáte, zhodnoťte svou fyzickou kondici. Není kam spěchat.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. − 20. 3.)

Práce a peníze

Riskování vám není cizí. Možnost snadného výdělku je pro vás jako magnet, i kdyby bylo dopředu jasné, že o investované peníze přijdete. Kolem 26. září jsou k vám planety štědřejší, možná je i výhra!

Rodina a vztahy

Nabízí se šance jít za svým snem. Místo poletování v říši fantazie začnete opravdu pracovat na tom, abyste něčeho dosáhli. Skvěle se vám daří v koníčcích vyžadujících zručnost. Té máte na rozdávání.

Zdraví a kondice

Výborný zdravotní stav i fyzická kondice předurčují k úspěchu. Nemusíte se na nic vymlouvat, ať se chcete pustit do sportovního tréninku nebo rekonstrukce domácnosti. Sil budete mít dostatek.

Doporučujeme

Články odjinud