Horoskop na září: Kdo by měl zariskovat a jít za svými sny?

1. 9. 2020
Horoskop na září: Kdo by měl zariskovat a jít za svými sny?
Jak se vám bude dařit v září? Přinese začátek školy i nový začátek do vašeho života? Komu se blýská na lepší časy, kdo by se měl mít na pozoru? Podívejte se, co vašemu znamení hvězdy předpovídají. Jaký je váš horoskop na září 2020?

Beran (21. 3. − 20. 4.)

Práce a peníze

Znervózňuje vás finanční nejistota, protože úspory se tenčí rychleji, než byste potřebovali. Od druhého zářijového týdne se ovšem objevují zajímavé způsoby, jak se dostat ekonomicky zpátky nad vodu.

Rodina a vztahy

Vznětlivost byste neměli pouštět ke slovu, protože může v rodinném kruhu udělat neplechu. Zejména partnerské svazky nefungují jako sehrané duo. Každý si prosazujete svou a nechcete se přizpůsobit.

Zdraví a kondice

Ledvinové potíže vyřešíte správným pitným režimem a nezapomínejte ani na hlubší, duchovní příčiny. Slabší energie ledvin se projevuje taky na kvalitě vlasů i pleti, ale i na celkové fyzické zdatnosti.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Z pohledu nadřízeného neodvádíte dost dobré výkony. V duchu se držíte, ale nejraději byste mu naplivali do obličeje. Začíná se k vám chovat divně, ale však vy mu hned od pondělí ukážete.…

Nejčtenější články

Doporučujeme