Horoskop na září: Skvělý měsíc pro Berany a Lvy, Váhy čekají citové zmatky

31. 8. 2017
Horoskop na září: Skvělý měsíc pro Berany a Lvy, Váhy čekají citové zmatky
Podle kalendáře je sice pořád ještě léto, ale podzim se o svá práva začíná hlásit důrazněji, než by se nám líbilo. Děti jdou do školy a i my máme sklony provádět ve svém životě zásadní rozhodnutí, která mají vést k žádoucím změnám. Co letošní září přinese jednotlivým znamením?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Slunce, které je do 22. září v Panně, vás sice brzdí a snaží se obrátit vaše myšlenky k práci, ale vy si s tím dokážete poradit! Pro svou radost umíte využít zejména prvních čtyř zářijových dní. Ve vašem sektoru romantických lásek se současně nachází Merkur, Venuše i Mars a vám se daří ve všem, do čeho se pustíte. Kromě lásky, které pozornost věnujete takříkajíc automaticky, se zamyslete nad svou další profesní kariérou. Máte před sebou poslední celý měsíc, kdy je Jupiter ve vašem partnerském sektoru a kdy vám budou pomáhat i ti, kteří k tomu vůbec nemají důvod.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na svou stranu jste využili všechno optimistické, co v sobě máte. Držte se také hesla, že štěstí přeje připraveným a nepouštějte se do unáhlených rozhodnutí. Posilte svou imunitu a dbejte…

Nejčtenější články

Doporučujeme