Horoskop na září: Skvělý měsíc pro Berany a Lvy, Váhy čekají citové zmatky

31. 8. 2017
Horoskop na září: Skvělý měsíc pro Berany a Lvy, Váhy čekají citové zmatky
Podle kalendáře je sice pořád ještě léto, ale podzim se o svá práva začíná hlásit důrazněji, než by se nám líbilo. Děti jdou do školy a i my máme sklony provádět ve svém životě zásadní rozhodnutí, která mají vést k žádoucím změnám. Co letošní září přinese jednotlivým znamením?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Slunce, které je do 22. září v Panně, vás sice brzdí a snaží se obrátit vaše myšlenky k práci, ale vy si s tím dokážete poradit! Pro svou radost umíte využít zejména prvních čtyř zářijových dní. Ve vašem sektoru romantických lásek se současně nachází Merkur, Venuše i Mars a vám se daří ve všem, do čeho se pustíte. Kromě lásky, které pozornost věnujete takříkajíc automaticky, se zamyslete nad svou další profesní kariérou. Máte před sebou poslední celý měsíc, kdy je Jupiter ve vašem partnerském sektoru a kdy vám budou pomáhat i ti, kteří k tomu vůbec nemají důvod.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

V červnu to s vámi bylo jako na houpačce. Momentálně však víte, že vás všechno posílilo. Zkrátka a dobře. Chybami se člověk učí, to je jisté. Pokud jste se rozešly s partnerem, s nímž jste…

Nejčtenější články

Doporučujeme