Horoskop a peníze v roce 2020: Kdo splatí všechny dluhy, kdo bude na mizině?

31. 12. 2019
Podle starých mudrců stojí svět na třech sloupech – tedy na penězích, na penězích a ještě jednou na penězích. Navíc určitě víte, že bohatý není ten, kdo má peněz fůru, ale ten, kdo s nimi umí hospodařit tak, aby měl to, co potřebuje, a ještě mu něco zbylo. Znáte někoho, kdo to umí? My prostí lidé toto umění většinou nezvládáme – proto potřebujeme něco, co nám ohledně peněz poradí. A když selžou finanční poradci, nastupují hvězdy. Tady je finanční horoskop pro rok 2020 podle astroložky Jarmily Gričové.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Ve vašem sektoru majetku vlastního se už pár let nachází (a ještě pár let nacházet bude) Uran. Váš sektor profese zase ovlivňuje Jupiter, Saturn a Pluto. Z toho vyplývá stav, kdy sice hodně vyděláváte – třeba i za cenu vlastního vyčerpání, ale taky hodně utrácíte. Dokonce občas tolik, že sami chápete, že to není rozumné. Když se pak na druhé pololetí roku nastěhuje do vašeho znamení Mars, hrozí, že v práci půjdete do zbytečných konfliktů, jejichž důsledkem bude změna pracovního zařazení a z toho vyplývající snížení financí. Opravdu to budete riskovat?    

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Venuše je v příznivém postavení k vašemu znamení, a proto se vám zadaří nejen při seznamování. Pokud jste se prozatím s nikým nesblížili, buďte ve střehu. První prosincové dny přejí…