Horoskop pro podzimní rovnodennost: Co vás čeká podle astroložky Gričové?

23. 9. 2021
Foto: iStock
Horoskop pro podzimní rovnodennost: Co vás čeká podle astroložky Gričové? | Foto: iStock
Podzimní rovnodennost letos začíná ve středu 22. září 2021 v 21:20. Jak využít tento okamžik, co čeká vaše znamení? Tady je horoskop astroložky Jarmily Gričové.

Probuďte své skryté síly

Vzpomeňte si na školní látku a na učení o čtyřech ročních dobách! Rovnodennost pak označujeme jako den, kdy je den stejně dlouhý jako noc. Jedna rovnodennost je jarní, kdy se den začíná prodlužovat a kdy je všechno plné energie a chuti do života. Ta druhá připadá na dny kolem 22. září. Letos je to dnes, tedy ve středu 22. září 2021 v 21:20. Slunce přechází z Panny do Vah, den se zkracuje a lidé se vrací do svého nitra. Místo jarní expanze začínáme přemýšlet a uvažovat o budoucnosti. Večery jsou čím dál delší a lidé si spolu začínají povídat. Co kdybyste letošní podzimní rovnodennosti mimo jiné využili i k obnově tradic černých hodinek, na kterých se proberou živí i mrtví? Dovolte alespoň jednou soumraku, aby k vám přišel a aktivoval ve vás něco, o čem ani nevíte, že to máte… Jak vaše znamení může nejlépe využít podzimní rovnodennost? 

Jak se počítá podzimní rovnodennost? A kdy vlastně je? Podívejte se na video: 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dny volna jsou dávno v nenávratnu, ale již brzy vás čeká další víkend. V práci to nestojí za nic, ale nepodléhejte depresi. Vaše schopnosti a komunikace s kolegy jsou výborné. Jediný…