Hrdinka Titaniku je exhibicionistka

16. 4. 2002
Hrdinka Titaniku je exhibicionistka
Jedna z mála věcí, se kterou slavná britská filmová hvězda Kate Winsletové při natáčení nedělá problémy, je nahota. Zatímco jinak si hrdinka filmu Titanic při filmování vymýšlí různá nesmyslná zvýhodňování, speciální služby a péči, s přemlouváním, aby se před kamerou svlékla do naha, producenti v jejím případě nemají žádné problémy.

Hrdinka Titaniku je exhibicionistka

Jedna z mála věcí, se kterou slavná britská filmová hvězda Kate Winsletové (26) při natáčení nedělá problémy, je nahota. Zatímco jinak si hrdinka filmu Titanic při filmování vymýšlí různá nesmyslná zvýhodňování, speciální služby a péči, s přemlouváním, aby se před kamerou svlékla do naha, producenti v jejím případě nemají žádné problémy.

Jak sami uvádějí, v této citlivé oblasti je z ní rázem poslušná holka, která prostě ráda ostatním ukazuje své vnady.
To ostatně přiznává i samotná Kate. V řadě rozhovorů potvrdila, že ji striptýz před kamerou vzrušuje. „Jsem svým způsobem exhibicionistka! Nijak se netajím tím, že pokud mám možnost, raději sáhnu po roli, kde budu mít příležitost ukázat své tělo – třeba i trochu odvážnějším způsobem. Vůbec se za ně totiž nestydím! Velmi si vážím hereček, které s nahotou nemají žádné problémy stejně jako já. Strašlivě jim fandím,“ říká Winsletová.
„Kate se shozením šatů přímo na place rozhodně problémy nemá. Neznervózní ji dokonce ani přítomnost štábu, který v průměru čítá i několik desítek lidí a který si většina celebrit často přeje v případě natáčení intimních scén zúžit jen na skutečně nejpotřebnější osoby a ostatní vykázat,“ prozrazuje jeden z mnoha producentů, který s Winsletovou spolupracoval.
Ovšem zatímco v jejím nejznámějším snímku Titanic šlo v případě vztahu a lásky ke zbožňovanému Leonardu DiCapriovi (27) o poměrně nudnou a velmi „oblečenou“ romantickou scénu, ve filmech Hideous Kinky a Holy Smoke se Kate mohla při striptýzu před kamerou vydovádět dosyta. „Více takových rolí by mi skutečně udělalo radost,“ dodává s úsměvem herečka.

zdroj: Plus

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

V pondělí to ještě šlo, ale v úterý se pracovně nedaří. Nějak se vám nedaří úkoly pochopit a ani vykonat. Po pravdě už jste z toho docela unavení a čekáte, že vás odpověď trkne do hlavy.…

Nejčtenější články

Doporučujeme