H&M 529 Kč Foto: Archiv firem

H&M 529 Kč | Foto: Archiv firem

H&M 649 Kč Foto: Archiv firem
H&M 749 Kč Foto: Archiv firem
H&M 789 Kč Foto: Archiv firem
H&M 799 Kč Foto: Archiv firem
40
Fotogalerie

Hřejivý outfit v chladných dnech pro milovnice sukní: Jak si vybrat ideální zimní sukni a co k ní obléct?

Nechcete se v zimě vzdávat sukní, ale potom v mrazivém období trpíte? Pak je čas vyrazit na nákupy a pořídit si kousek, který vás zahřeje. A jaký zvolit styling?

V zimním období se většina z nás uchyluje k nošení kalhot. Pokud jste ale milovnice sukní a nechcete se jich vzdát ani přes zimu, nemusíte. Stačí na to jít chytře a obléknout se tak, abyste měla pocit tepla i v mrazech. Základem je vybírat materiály, které jsou hřejivé a udrží teplo v těle, a volit delší střihy. Ideální pro zimní období je vlna, tvíd, úplet a další pleteniny. V dolní části těla je v případě sukní vrstvení vyloučeno, zaměřte se na něj však v horní polovině.

Jak správně vrstvit oblečení v zimě? Podívejte se na video:

Zachránit vás může také obuv. Místo lodiček a nízkých bot proto volte kozačky a vyšší šněrovací boty, zahřát vás může také obuv s kožíškem, v případě krátkých sukní pak například nadkolenky. Pomůže i svrchník, čím delší kabát či bunda, případně vesta, tím větší záruka tepla.

A s čím zimní sukně kombinovat? Do chladné zimy se přímo vybízí natáhnout hřejivý svetr, takže proč ne? Aby ale vaše postava nevypadala neforemně, zdůrazněte křivky páskem. Skvěle vypadá i monochromatický styling, kdy k sukni zvolíte svetr ze stejného materiálu a se stejným vzorem. A v neposlední řadě, pokud se po přechodu ze zimy pohybujete v zahřátém prostředí, myslete na to, co pod svetr obléknout. Skvěle vypadá obyčejná bílá košile či nátělník, přehodit přes něj můžete třeba koženou bundu, která se snadno vejde pod kabát.

Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!

Doporučujeme

Články odjinud