Hříchy, které pácháte: Čím jste se provinila vůči své pleti?

12. 3. 2018
Hříchy, které pácháte: Čím jste se provinila vůči své pleti?
Pokud nejste spokojená se stavem své pokožky, možná to bude tím, že děláte něco špatně. Zkuste změnit některé návyky a uvidíte, co to s vaší pletí udělá!

Nosíte příliš mnoho make-upu

Většina žen make-up miluje a ne všechny ho nosí jen proto, aby skryly výrazné nedostatky pleti. Některé ho nosí prostě proto, že je to baví. Ale víte, že příliš mnoho make-upu může vaši pleť poškodit? Make-up totiž v podstatě pokrývá vaši pokožku, a zabraňuje jí tak získat čerstvý vzduch.

Vaše kůže by měla dýchat pomocí pórů. Pokud ale jsou póry pokryté make-upem, nemohou správně pracovat, což vede k akné a dalším problémům. Z tohoto důvodu byste měla být opatrná na to, jaký make-up nosíte. Ideálním řešením je vyhnout se těžkému make-upu. Ten používejte jen tehdy, když půjde o nějakou výjimečnou událost. Také nikdy nezapomínejte na odlíčení a používejte kvalitní odličovače, abyste z obličeje dostala skutečně všechen make-up.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jste moc šťastní a nemyslíte na hlouposti. K pracovním úkolům přistupujete systematicky a umíte se jim zcela odevzdat. Nemusíte se bát, že něco nestihnete. Blýská se vám na lepší časy.…

Nejčtenější články

Doporučujeme