Hrníčkové recepty bez vážení: Knedlíky, perník, bábovka

24. 4. 2020
Hrníčkové recepty bez vážení: Knedlíky, perník, bábovka
Je pro vás mnohem rychlejší a jednodušší použít při pečení hrnek místo vážení? Tak si vezměte svůj oblíbený a můžete začít!

Hrnkové knedlíky s uzeným

Pokud chcete něco rychlého k obědu, udělejte si oblíbenou českou klasiku, knedlíky s uzeným masem. S kyselým zelím a smaženou cibulkou chutnají přímo skvěle! Recept na Hrnkové knedlíky s uzeným najdete zde.

Hrnková buchta s kokosem a polevou

Jednoduchý dezert ke kávě, který máte za pár hrnků hotový. Kombinace kokosu a kakaovo-rumové polevy je zkrátka neodolatelná. Recept na Hrnkovou buchtu s kokosem a polevou najdete zde.

Hrnkové palačinky

Jestli máte zrovna chuť na palačinky s džemem nebo nutellou, je tento recept pro vás. Připravte těsto v rekordním čase a mějte více času si je v klidu vychutnat! Recept na Hrnkové palačinky najdete zde.

Maková hrnková buchta

Spousta chutných moučníků se dá přepsat do hrnkového receptu, jedním z nich je i maková buchta. Pokud máte rádi mák a nějaký vám doma zbývá, není nic jednoduššího, než se pustit do pečení. Recept na Makovou hrnkovou buchtu najdete zde.

Hrnková ořechová bábovka

Každý z nás si rád pochutná na domácí bábovce od babičky nebo maminky, překvapte své blízké vašimi schopnostmi a taky jim jednu upečte. S tímto receptem to nebude problém. Recept na Hrnkovou ořechovou bábovku najdete zde.

Hrnkový perník

Perník chutná každému z nás, především díky voňavé kombinaci koření, které bylo za dávných dob těžko dostupné, a proto si na něm mohli pochutnat jen lidé z vyšších vrstev. Nyní si ale na tomto skvělém moučníku může pochutnat každý a díky hrnkovému receptu je ještě jednodušší. Recept na Hrnkový perník najdete zde.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V neděli upřednostněte porozumění s druhými. Jenže to má jeden háček, musíte si navzájem naslouchat, protože komunikace hraje prim. Nabručený partner se nechce o ničem bavit, což byste…