Hubneme po Vánocích: Zbavte se kil navíc ze salátu a cukroví

30. 12. 2017
Hubneme po Vánocích: Zbavte se kil navíc ze salátu a cukroví
Vánoce máme mimo jiné spojené s množstvím dobrot, ať už s jídlem či pitím. Dva, tři dny si dopřát, co hrdlo ráčí, není až takový problém, ale je třeba včas přestat. V období mezi Vánocemi a silvestrem je tak ideální odlehčit jídelníček a vyčistit tělo. Jak na to?

Proč si dávat detox a ulehčit žaludku? Jen si vzpomeňte, kolik jste toho snědla během vánočních svátků. Smažené a tučné jídlo dalo vašemu tělu pořádně zabrat. Když k tomu ještě přičtete několik skleniček alkoholu, malá katastrofa je téměř na světě. Detoxem vyčistíte své tělo od všech látek, které zatěžují trávení a oslabují organismus. A to se před silvestrem bude hodit.

Účelem detoxu není shodit kila, ale dostat naše tělo znovu do pohody. Přece jenom svátky jsou dlouhé a co se jídla týče – velice náročné. Pokud nechcete na Nový rok zaplakat nad svou váhou, dejte si od těžkého jídla trošku oddych. Jak na to?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Strávení víkendu s rodinou vám dělá problémy. Máte toulavé boty a chybí vám společnost přátel i nových lidí. Být celý den doma je pro vás očistec. Vyznáváte totiž aktivní způsob života.…