Hubněte jako Princ Harry: Tajemství diety, díky které Harry před svatbou zhubl

20. 9. 2018
Nejen ženy se před svatbou snaží shodit nějaké to kilo, aby se vešly do svatebních šatů. I Princ Harry se musel obrnit trpělivostí a změnit životosprávu, když se rozhodl vzít si Meghan Markle. Co mu nejvíc při hubnutí pomohlo?

 

"Na vině" je Gabriela Peacock

Také jste si všimla, že Princ Harry v poslední době zhubl? Může za to jeho manželka Meghan, propagátorka zdravého životního stylu. Ale také odbornice českého původu, nutriční poradkyně Gabriela Peacock. Každému členovi královské rodiny šije jídelníček na míru právě ona. A dovoluje jim prakticky vše. Sušenky, čokoládu, skleničku alkoholu i pečivo – z vlastní zkušenosti totiž ví, že restriktivní diety nefungují. „Nic nezakazuji. Pouze nasměruji ke zdravějšímu jídlu. Funguje to. Takže radím: Jezte každé tři a půl hodiny a pětkrát za den,“ říká Gabriela Peacock a dodává: „Zásadní je, aby člověk dietu zvládl a následně si váhu udržel. Diety, které jsou zásadně omezující, se vždycky v nějakém bodě zbortí.“ Jak tedy hubl Princ Harry? 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pakliže vás věrný kamarád požádá o výpomoc na domě, rychle to přijměte. Opravdu mu tím vytáhnete trn z paty a sami si něco k dobru vyděláte, protože to nebude chtít zadarmo. Aspoň si…