Hubnete? „Polévkujte!“ Polévky jsou při dietě TOP!

27. 3. 2022
Pamatujete, kdysi byla hubnoucím hitem „tukožroutská polévka“, která obsahovala především zeleninu. Pokud hubnete, nemusíte se držet jen této nepříliš chutné verze, polévky v sobě skrývají neuvěřitelnou variabilitu – jak si polévku namícháte, tak výživnou, kalorickou a zdravou ji máte.

Polévka je neuvěřitelně univerzální pokrm

Pokud chcete svou hmotnost o pár kilogramů zredukovat, avšak nedržíte konkrétní dietu, může vám zařazení vhodných polévek do jídelníčku velmi pomoci. Každý zdravý a účinný dietní režim vyžaduje omezení příjmu kalorií, větší množství přijímaných tekutin, více pohybu i pokrmy ze zdravých surovin. A tak možná hledáte nové recepty či nápady na chutná jídla, která zaženou hlad a nebudou jednotvárná. A jelikož jsou dny stále ještě chladné, pravděpodobně vás neuspokojí studené saláty z dovezené skleníkové zeleniny, která k nám putovala přes půl Evropy. Proč tedy nenahradit studený pobledlý salát teplou a zdravou polévkou?

Rychlý tip, jak dodat polévkám i omáčkám skvělou chuť a vůni. Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Po pravdě řečeno za sebou nemáte jeden z nejlepších pracovních týdnů. Jenomže si za to můžete i sami a nemá cenu se vymlouvat na negativní spojení Merkura s vaším znamením. Naštěstí by vás…