Hubnout můžete i ve spánku! Co je třeba dodržovat?

25. 11. 2017
Hubnout můžete i ve spánku! Co je třeba dodržovat?
Věděla jste, že můžete zhubnout i během spánku? Stačí dodržovat pár tipů a za tři měsíce je možné mít dole až šest kilogramů. Naučte se metodu německého výzkumníka Detlefa Papeho a zbavte se přebytečných kil!

Detlefova teorie

Německý vědec Detlef Pape tvrdí, že lidské tělo v noci spaluje tuky a jejich energii využívá k regeneraci organizmu. Největším spalovačem tuků je podle něj růstový hormon, který se vyplavuje právě přes noc. Česká obezitoložka z Klinického centra Iscare Lighthouse v Praze MUDr. Petra Šrámková tuto teorii ale popírá. „Vliv hormonu na odbourávání tuků není tak velký jako jeho spalování pomocí jiných metod,“ říká.

Německý lékař Detlef Pape nicméně se svou metodou i přesto slaví úspěchy. Ve specializovaném centru v Essenu díky ní zhublo více než 4000 lidí. Během noci podle něj můžeme tělo přinutit spalovat tuky ještě víc, než jak je to přirozeně nastavené. Jak?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Změny nálad jsou pro vaše znamení typické. Nyní byste se jim však měli ubránit, jinak nezvládnete své emoce a dostanete se do problémů s jedním z kolegů. Naštěstí máte u jiných…

Nejčtenější články

Doporučujeme