Hugh Grant: Odpůrce manželství se konečně oženil. Co ho přesvědčilo?

27. 12. 2019
Hvězda romantických filmů Láska nebeská, Notting Hill, Deník Bridget Jonesové, Mickeyho modré oči či Čtyři svatby a jeden pohřeb jako romantik sice vypadá, ale ve skutečnosti je tak trochu cynik. I když s věkem se to poněkud zlepšilo a zdá se, že rodina je pro něj na stará kolena důležitější než peníze a sláva.

Podporoval nevěru

Dlouho to tak ale nebylo. Herec, kterému bylo letos už devětapadesát let, vystřídal spousty žen a byl jim taky často nevěrný. O nevěře dlouho tvrdil, že může vztahu prospět, a stoprocentně se tím i řídil. Vlastně nevěrný byl i své současné manželce, s níž čekal dítě a zároveň čekal dítě s jinou.  Abychom to rozmotali: Hugh Grant čekal dítě se švédskou televizní producentkou Annou Eberstein a zároveň s čínskou recepční Tinglan Hong. Pak si s Tinglan Hong pořídil další dítě, ale poté se vrátil k Anně Eberstein a zplodil s ní další dva potomky. Anna Eberstein mu ale dokázala nevěry odpustit, žijí spolu už osm let a mají celkem tři děti a loni, tedy v roce 2018, se vzali. 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nejlepší bude, když si vezmete na pátek dovolenou. Nadřízený je stejně protivný a s kolegy se vám nechce spolupracovat. Máte dojem, že makáte za dva i více lidí a odměna nikde. Na nic…