Hugh Grant vypadá jako lesbička

20. 8. 2002
Hugh Grant vypadá jako lesbička
Ačkoli je jedním z nejoblíbenějších hereckých hvězd a patří mezi největší mužské idoly hollywoodského nebe, měl Hugh Grant nedávno pocit, že je lesbička.

Hugh Grant vypadá jako lesbička

Klepněte pro větší obrázek Ačkoli je jedním z nejoblíbenějších hereckých hvězd a patří mezi největší mužské idoly hollywoodského nebe, měl Hugh Grant (41) nedávno pocit, že je lesbička. Stalo se tak při natáčení jeho nového filmu About A Boy, ve kterém tento úspěšný britský herec vystupuje s typicky ženským účesem. �Poprvé jsem měl podobný sestřih před třemi lety. Cítil jsem se v něm jako lesba, ale bylo to příjemné,� smál se Grant nedávno v Berlíně.

Hollywoodská hvězda britského původu přiletěla do Německa s novým filmem natočeným na motivy knihy Nicka Hornbyho. Grant se na tiskové konferenci, uspořádané v rámci propagace snímku About A Boy, jehož německá premiéra je připravena na 22. srpna, krom svých lesbických zážitků rozhovořil také o své minulosti a budoucnosti. V souvislosti s filmem řekl: �Když jsem chodil do školy, taky jsem chtěl jednou vypadat vyspěle. Tak jsem si vypůjčil matčin holící strojek a rozdrásal si tváře. To byl nejhorší moment v mém životě. Ale jako každý pořádný raubíř jsem jich během dětství, dospívá a také v dospělosti zažil ještě mnoho.�

Herec se vyjádřil dokonce i k občasným informacím, že uvažuje o odchodu do �důchodu�: �Já o tom mluvím každou chvilku. Vlastně mě to napadá pokaždé, když mám špatnou náladu, a to je i několikrát denně. Tak si říkám, chlape, musíš začít dělat něco jiného. Jenže pak si uvědomím, že nic jiného vlastně neumím.�(Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Zčistajasna se vám podaří vyřešit finanční potíže. Peníze k vám přijdou doslova samy. Už nebudete řešit krizi, prostě zmizí. Stejně jako mírné ochlazení v trvalém svazku. Pracujte na…

Nejčtenější články

Doporučujeme