Hvězda seriálu Ally McBealová žije s nevlastní dcerou Ringo Starra

30. 7. 2002
Hvězda seriálu Ally McBealová žije s nevlastní dcerou Ringo Starra
Jedna z hlavních ženských hvězd populárního amerického seriálu Ally McBealová, australská herečka Portia de Rossiová, která v seriálu ztvárnila "ledovou Nell", se rozhodla dát svému vztahu s nevlastní dcerou zpěváka Ringo Starra Francescou Gregoriniovou naprosto nový rozměr.

Hvězda seriálu Ally McBealová žije s nevlastní dcerou Ringo Starra!

Klepněte pro větší obrázek Jedna z hlavních ženských hvězd populárního amerického seriálu Ally McBealová, australská herečka Portia de Rossiová (29), která v seriálu ztvárnila �ledovou Nell�, se rozhodla dát svému vztahu s nevlastní dcerou zpěváka Ringo Starra Francescou Gregoriniovou naprosto nový rozměr. Společně si nedávno koupily v losangelské městské části Los Feliz rezidenci za dva miliony dolarů, ze které si hodlají vybudovat hnízdečko lásky.

�Máme to už dlouhou dobu všechno naplánované a vymyšlené. Chceme mít do budoucna hodně dětí, a tak jsme hledaly prostorný dům, kam by se nám všechny vešly. Konečně se nám ho podařilo najít na klidném předměstí Los Angeles. Je opravdu úžasný,� prozradila de Rossiová.

Klepněte pro větší obrázek

Pětipokojová vila postavená ve španělském stylu poskytuje zamilovanému páru vše, co si může přát. �Jsme tu prakticky ze všech stran obklopeny zelení. Navíc máme jen kousíček do města, a přesto je tu klid jako na konci světa. Myslím, že tu strávím nekonečné hodiny bloumáním a přemýšlením na terase. Tolik to tu miluji,� usmívá se Portia, která se nyní připravuje na roli ve filmu The Night We Called It a Day, v němž zazáří po boku Melanie Griffithové (44).

�Mám teď vlastně trojnásobnou radost. Mám nepřekonatelnou partnerku, kterou bych za nic na světě nevyměnila, naprosto skvělý nový dům a navíc nabídku na hraní po boku Melanie Griffithové! Co víc si člověk v devětadvaceti letech může přát,� říká de Rossiová v obětí své přítelkyně Francesci.

Portia i Francesca jsou na své nové sídlo opravdu pyšné. I přesto, že se jim nepodařilo přesně zjistit, ve kterém roce byl dům postaven, ví, že jedním z prvních majitelů domu byl přední herec z dob němého filmu Raymond Griffith. (Plus)

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Získejte se na svou stranu aspoň pozornost dětí, když je partner na vážkách a prudí. Nic si z toho nedělejte a dopřejte si s potomky překrásný den plný kreativních činností a hravého…

Nejčtenější články

Doporučujeme