10
Fotogalerie

Hvězdní nevěrníci: 10 afér, které otřásly Hollywoodem

Slavní to nemají lehké. Jelikož jsou neustále pod drobnohledem veřejnosti, je pro ně mnohem těžší utajit nevěru a tajné pletky než pro normálního smrtelníka. Románky celebrit se pak veřejně propírají v bulváru dlouhou dobu. Které aférky zajímaly veřejnost nejvíc?

Eva Longoria a Tony Parker

Eva Longoria požádala v roce 2010 o rozvod s Parkerem po tříletém manželství. Krátce po podání žádosti zoufalka Eva přiznala, že zjistila, že Parker posílal stovky intimních zpráv jiným ženám. Média se této informace samozřejmě chytla a krátce na to přišla s tvrzením, že Parker měl poměr s manželkou svého bývalého spoluhráče Erin Barry.

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování 2 / 10

Arnold Schwarzenegger a Maria Shriver

9. května 2011 Schwarzenegger a Shriver oznámili, že po 25 letech manželství hodlají žít odděleně. O osm dní později Schwarzenegger veřejně přiznal poměr s jejich uklízečkou Mildred Patricií Baena, která pro rodinu dlouhé roky pracovala. Potvrdil také, že je otcem jejího syna, kterému v době prohlášení bylo již 14 let. Shriver požádala o rozvod 1. července 2011.

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování 3 / 10

Demi Moore a Ashton Kutcher

Milostný skandál kolem Demi Moore a Ashtona Kutchera se táhl dlouho. Spekulovalo se o tajné aférce Kutchera s dvaadvacetiletou Sarou Leal, když Demi Moore v roce 2011 vydala prohlášení, ve kterém oznámila, že se s Kutcherem po více než 6 letech manželství hodlá rozvést. Podle nepodložených informací měl Kutcherův románek začít noc před sedmým výročím jejich manželství.

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování 4 / 10

Kristen Stewart a Robert Pattinson

25. července 2011 zlomila Kristen Stewart srdce všem členům Teamu Edward po celém světě. Praskla na ni totiž aférka s 41letým ženatým režisérem filmu Sněhurka a lovec Rupertem Sandersem. Po čtyřech dlouhých letech, kdy se ke vztahu s Pattinsonem odmítala jakkoliv vyjadřovat, vydala pro svého přítele veřejnou omluvu za své nevěry, kde vykřikovala: „Miluji ho. Miluji ho.“ Vztah nakonec stejně nevydržel a herečka momentálně dává přednost ženám.

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování 5 / 10

Hugh Grant a Elizabeth Hurley

Grant a Hurley se poznali v roce 1987 při natáčení filmu Rowing In The Wind a krátce poté spolu začali randit. Elizabeth Hurley dokonce stála po Grantově boku, když byl v roce 1995 zatčen za obtěžování prostitutek. I když spolu ustáli takový veřejný skandál, vztah nakonec stejně nevydržel a v roce 2000 se po společných třinácti letech rozhodli jít každý svou cestou.

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování 6 / 10

Brad Pitt a Jennifer Aniston

V roce 2005, po čtyřech letech manželství s Jennifer Aniston a po dlouhých měsících spolupráce s Angelinou Jolie na natáčení filmu Pan a paní Smithovi, Pitt oznámil, že se s hvězdou seriálu Přátelé rozcházejí. Pitt popíral, že by měl sexuální poměr s Angelinou Jolie v době, kdy byl ženatý s Aniston, jedno je však jisté – nevěrný jí určitě byl emočně. Po rozvodu se dal okamžitě dohromady s Jolie a vytvořili tak nový hollywoodský pár, který média pojmenovala Brangelina. Manželé spolu mají 6 dětí a momentálně se rozvádějí. Údajně proto, že se Angelině nelíbí Bradovy výchovné metody, spekuluje se ale také o tom, že měl herec poměr s vdanou herečkou Marion Cotillard. Že by zde platilo okřídlené "zahnul jednou, zahne znova"?

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování 7 / 10

Tiger Woods a Elin Nordegren

Slavný golfový hráč má na triku jednu z nejprovařenějších afér, kterou sledoval celý svět. Na Woodse nevěra praskla v roce 2009, kdy udržoval románek s hosteskou Rachel Uchitel. Další nevěry poté začaly vylézat na povrch a nakonec se spekulovalo, že Woods spal za dobu svého pětiletého manželství s Nordegren s 19 milenkami. Svojí veřejnou omluvou manželce tento fakt vlastně přiznal, což vedlo k rozvodu v roce 2010.

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování 8 / 10

Ethan Hawke a Uma Thurman

Skandál s chůvou samozřejmě nemůže chybět. Hawke a Thurman se rozešli v roce 2003 po pěti letech manželství. Hawke se tehdy údajně přiznal, že měl poměr s jejich rodinnou chůvou Ryan Shawhughes. Pro chůvu nakonec celá kauza skončila happy endem, protože se s ní Hawke v roce 2008 oženil a mají spolu dvě děti.

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování 9 / 10

Marilyn Manson a Dita Von Teese

Děsivě vypadající zpěvák a krásná tanečnice burlesky vždy vypadali jako poněkud nesourodý pár. Poté, co se na Mansona provalila nevěra s mladičkou herečkou Evan Rachel Wood, zažádala Dita Von Teese o rozvod. Ten proběhl v roce 2006 a o rok později přiznal Manson svůj vztah s Evan Rachel Wood.

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování 10 / 10

Sienna Miller a Jude Law

A máme tu další poměr s chůvou. Miller a Law se zasnoubili v roce 2004, ale jejich vztah neměl dlouhé trvání. Sedm měsíců poté, co Law požádal herečku o ruku, se svět dočkal další veřejné omluvy a sypání popela na hlavu. Law totiž Siennu Miller podváděl s chůvou, která se starala o jeho děti, jež splodil se svojí bývalou manželkou Sadie Frost.

Klepněte pro větší obrázek

Doporučujeme

Články odjinud