Hvězdný lesk v Cannes

20. 5. 2010
Hvězdný lesk v Cannes
Filmový festival ve francouzském Cannes představuje více než přehlídku filmu, přehlídku luxusu, drahých šatů a oslňujících doplňků, jejichž cena stoupá do závratných výšin.

Filmové hvězdy se předhánějí, která na červeném koberci zazáří nejvíce a dbají na každičký detail včetně pečlivého výběru kabelky.

Filmový festival v Cannes trvá sice jen pár dní, ale přípravy na něj zaberou dlouhé měsíce. Paradoxně ani ne tak filmařům, jak spíše módním návrhářům, zlatníkům, stylistům, vizážistům a kadeřníkům.

Francouzská riviéra platí po celý rok za místo s vytříbeným vkusem, kde je luxus každodenní součástí života, Hlavní módní horečka však propuká každý rok v květnu, kdy se před festivalovým palácem rozprostře červený koberec a do města se sjedou slavné hvězdy.

Jeden večírek střídá druhý, opulentní večeře pro světovou elitu lákají větší množství zvědavců než samotných hostů a hotely ve dne v noci obléhají fanoušky a fotografové ze všech možných koutů světa. Pro samotné celebrity to znamená jen jedno – vypadat skvěle za každých okolností.

Výběr šatů, šperků, vhodného líčení a účesu dá zabrat celé armádě lidí, kteří se starají o okouzlující vzhled celebrit. Každý detail je pečlivě plánován a veřejností ostře sledován. Toho si jsou hvězdy dobře vědomi. Slavná „Zoufalá manželka“ Eva Longoria a indická herečka a Miss World Aishwarya Rai tentokráte vsadily na nepřehlédnutelný lesk a třpyt křišťálů a své nákladné róby doplnily psaníčky navržených designéry rakouské značky Swarovski.

Indická kráska, úspěšná herečka a nejkrásnější žena světa z roku 1994 pravidelně přijíždí do Cannes, aby svou jedinečnou krásou okouzlovala davy fanoušků i paparazzi a zároveň reprezentovala společnosti L'Oreál, jehož tváří tato kráska je. K romantickým bledě modrým šatům si Aishwarya vybrala klasické psaníčko Power Bad zdobené sítí stříbrných křišťálů. Tento malý skvost je k dostání ve více barvách včetně temné černé za 700 euro.

Hvězda amerického seriálu Zoufalé manželky Eva Longoria se i letos na filmovém festivalu blýskla. V doprovodu své kolegyně Rai vystoupala schodiště do festivalového paláce v nepřehlédnutelné sněhově bílé róby, která se nechala vyniknout její olivové pleti. Celkový dojem umocňuje nádherná večerní kabelka posetá křišťály ve více než 20 velikostech doplněné umělými perlami. Psaníčko So Posh je skutečným mistrovským dílem.

Foto: archiv SwarovskiČTĚTE TAKÉ:
Nemám co na sebe!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

I když si to nechcete připustit, síla úplňku na vás ohromně působí. Záleží jen na vás, zda to bude pozitivní či negativní. Malinko zpomalte a připravte se na zítřejší úplněk jako nikdy…

Nejčtenější články

Doporučujeme