Hvězdy popu obdarovaly nemocné děti

14. 11. 2001
Hvězdy popu obdarovaly nemocné děti
V pátek předala prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje paní Vendula Svobodová malým pacientům Hematologického oddělení plyšové hračky, které věnovali účinkující v rámci koncertu "Hvězdy popu pro Kapku naděje".

Hvězdy popu obdarovaly nemocné děti

V pátek 11. listopadu 2001 předala prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje paní Vendula Svobodová malým pacientům Hematologického oddělení FN v Praze - Motole plyšové hračky, které věnovali účinkující v rámci koncertu 1.10.2001 " Hvězdy popu pro Kapku naděje" v pražské Lucerně. Společně s prezidentkou fondu rozdávali hračky dětem i dva z účinkujících benefičního koncertu - Iveta Bartošová a Petr Kolář. Děti byly návštěvou známých osobností velice mile překvapeny a z darovaných hraček měly obrovskou radost. Rozveselit malé pacienty a zpříjemnit jim často velice dlouhý pobyt na nemocničním lůžku bylo záměrem celé akce. Připomeňme ještě, že díky pořádanému benefičnímu koncertu přibyl na konto Kapky naděje výtěžek z prodeje vstupenek ve výši 500 000 korun a dalších zhruba 500 000 korun z darů občanů, kteří zavolali na specielní telefonní linku Kapky naděje, zřízenou dočasně u příležitosti konání koncertu. Více informací o činnosti nadace Kapka naděje naleznete na www.kapkanadeje.cz .

Autor: Dana Švigová

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Momentálně máte pocit, že se proti vám všichni spikli. A to především ti v rodinném kruhu. Nedostatečně vás podporují a spíše srážejí ke dnu. Jako by vám nevěřili - podceňují vás, což se…

Nejčtenější články

Doporučujeme