Hvězdy popu pro Kapku naděje

3. 9. 2001
Hvězdy popu pro Kapku naděje
Prvního října letošního roku proběhne od 19.00 hodin ve Velkém sále pražské Lucerny benefiční koncert Hvězdy popu pro Kapku naděje, na kterém vystoupí celá řada našich populárních zpěváků a zpěvaček.

Hvězdy popu pro Kapku naděje

Prvního října letošního roku proběhne od 19.00 hodin ve Velkém sále pražské Lucerny benefiční koncert  Hvězdy popu pro Kapku naděje, na kterém vystoupí celá řada našich populárních zpěváků a zpěvaček - Leona Machálková, Helena Vondráčková, Petr Muk, Iveta Bartošová, Monika Absolonová, Michal David, Ilona Csáková, Eva Pilarová, Peter Nagy, Zora Jandová, Jan Kalousek, Dan Nekonečný, Petr Kolář, Lunetic, A-Tak, Holki, V.I.P., T-Boyz, Bílá nemoc. Během večera pokřtí Eva Pilarová a Dan Nekonečný CD s písněmi pro Kapku naděje.

Klepněte pro větší obrázek Akci pořádá nadační fond pro pomoc dětem s poruchou krvetvorby Kapka naděje společně s Uměleckou agenturou Lucie, ve snaze získat tak další finanční prostředky pro dětskou hematologii. Jedná se v pořadí již o druhý benefiční koncert organizovaný z popudu zakladatelky a prezidentky Nadace Kapka naděje paní Venduly Svobodové. Ta bude také společně s moderátorem Honzou Musilem provázet celým večerem.
Výtěžek ze vstupného bude v den konání koncertu předán Nadaci Kapka naděje a následně použit pro podporu vybudování transplantačního centra hematologického oddělení nemocnice v Praze - Motole. Stejně tak tomu bylo i při pořádání prvního koncertu v roce 2000, kdy byl výtěžek z koncertu poukázán na nákup diagnosticko analytického přístroje pro dětské hematologické oddělení nemocnice v Praze - Motole.

Cílem Kapky naděje je umožnit odpovídající péči pro všechny těžce nemocné děti, vyžadující transplantaci kostní dřeně, což znamená předeKlepněte pro větší obrázek vším vybudování takového centra, které bude odpovídat kapacitou, technickým vybavením, odborností, úrovní psychosociální péče a dostupností světovým pracovištím. Proto by Kapka naděje chtěla i v budoucnu pokračovat v této tradici a zorganizovat každý rok jeden benefiční koncert, jehož výtěžek přispěje na vybudování transplantační jednotky.

Myšlenku nadačního fondu Kapka naděje můžete podpořit i vy - zakoupením vstupenky na tento koncert a svojí účastí.
(Předprodej: Lucerna pasáž, Ticketpro 02/140 51)

Více informací o činnosti Kapky naděje získáte na www.kapkanadeje.cz nebo z předchozích článků uveřejněných na Dámě.cz

Autor: Dana Švigová
Zdroj: Ex-voto, n.f. Kapka naděje

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Patříte mezi zaměstnance, kteří chodí v pátek do práce nespokojení. Co asi budete dělat celý víkend? Určitě si najdete jinou pracovní náplň. Mimořádně se vám daří, a tak byste mohli…

Nejčtenější články

Doporučujeme