Hvězdy v divadle Módy

3. 5. 2001
Hvězdy v divadle Módy
V rámci módního clubu na Dámě.cz máme pro vás další pozvánku na módní přehlídku. Jde o tradiční přehlídku našich divadelních, filmových a televizních hvězd.

Hvězdy v divadle Módy

V rámci módního clubu na Dámě.cz máme pro vás další pozvánku http://www.orlane.cz/foto/divadlomody/lekesova.jpg" align="right" width="200" height="290">na módní přehlídku. Jde o tradiční přehlídku našich divadelních, filmových a televizních hvězd. Pozvání na tuto originální módní přehlídku přijali Jana Švandová, Veronika Freimanová, Naďa Konvalinková, Heidi Janků, Marie Tomsová, Nikol Lenertová, Hana Buštíková, Dana Vlková - Kamélie, Stáňa Lekešová, Petr Lesák, Jan Musil, Karel Voříšek, Jan Čenský, Dalibor Gondík a modelky agentury Czechoslovak models.
Výtěžek z přehlídky je věnován nadaci Kapka Naděje. Své modely představí firmy STONES by Steilmann, LA HALLE, Eva Hrachovcová a Koutný Prostějov.

Přehlídka proběhne 31.května v 19.00 v Divadle ABC, Vodičkova 28, Praha 1. Předprodej vstupenek v pokladně Divadla ABC: Po-So 11-18.30 hod..
11. května proběhne stejná přehlídka také v Ostravě v Divadle Loutek. Ta je však již beznadějně vyprodaná.

Akce navazuje na loňskou tradici přehlídek v divadle módy. Reportáž najdete zde.


Nezapomeňte také na přehlídku amerického návrháře Roi Forda. Pro čtenářky Dámy.cz jsme zajistili zlevněné vstupné. Více se dozvíte v pozvánce na Dámě. Jste srdečně zvány a pokud se dostavíte, pošlete nám předem rezervaci e-mailem.

autor: Michal

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Do cesty vám vstoupí zajímavá finanční nabídka, která se neodmítá. Zamyslete se nad ní, ale možná přijde ještě lepší. Šéf je na vás pořád trochu naštvaný, i když plníte své úkoly dokonale.…

Nejčtenější články

Doporučujeme