Hvězdy v divadle Módy

3. 5. 2001
Hvězdy v divadle Módy
V rámci módního clubu na Dámě.cz máme pro vás další pozvánku na módní přehlídku. Jde o tradiční přehlídku našich divadelních, filmových a televizních hvězd.

Hvězdy v divadle Módy

V rámci módního clubu na Dámě.cz máme pro vás další pozvánku http://www.orlane.cz/foto/divadlomody/lekesova.jpg" align="right" width="200" height="290">na módní přehlídku. Jde o tradiční přehlídku našich divadelních, filmových a televizních hvězd. Pozvání na tuto originální módní přehlídku přijali Jana Švandová, Veronika Freimanová, Naďa Konvalinková, Heidi Janků, Marie Tomsová, Nikol Lenertová, Hana Buštíková, Dana Vlková - Kamélie, Stáňa Lekešová, Petr Lesák, Jan Musil, Karel Voříšek, Jan Čenský, Dalibor Gondík a modelky agentury Czechoslovak models.
Výtěžek z přehlídky je věnován nadaci Kapka Naděje. Své modely představí firmy STONES by Steilmann, LA HALLE, Eva Hrachovcová a Koutný Prostějov.

Přehlídka proběhne 31.května v 19.00 v Divadle ABC, Vodičkova 28, Praha 1. Předprodej vstupenek v pokladně Divadla ABC: Po-So 11-18.30 hod..
11. května proběhne stejná přehlídka také v Ostravě v Divadle Loutek. Ta je však již beznadějně vyprodaná.

Akce navazuje na loňskou tradici přehlídek v divadle módy. Reportáž najdete zde.


Nezapomeňte také na přehlídku amerického návrháře Roi Forda. Pro čtenářky Dámy.cz jsme zajistili zlevněné vstupné. Více se dozvíte v pozvánce na Dámě. Jste srdečně zvány a pokud se dostavíte, pošlete nám předem rezervaci e-mailem.

autor: Michal

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Rozjezd týdne pro vás bude spanilý a bezproblémový. Navíc je magický úplněk, který vybízí k volnočasovým aktivitám. A dokonce si oblíbíte nového koníčka. Oddejte se svým fantaziím a…

Nejčtenější články

Doporučujeme