Hýčkejte si vlasy

24. 8. 2006
Hýčkejte si vlasy
I vlasy prožívají své stresové a těžké dny, což se neblaze odráží na jejich vzhledu a celkové kondici. Vraťte své hřívě zdraví, lesk a tvar, o kterém jste vždy snila. Důkladnou péčí spolu s vhodnými přípravky se brzy dočkáte kýžených výsledků.

Nejen pokožka si vyžaduje pravidelnou péči, totéž chtějí i vaše vlasy. Nestačí je jen párkrát za týden umýt šampónem, který vám jako první padne pod ruku. Jedině cíleným programem péče, napravíte škody, které se na vlasech velmi snadno napáchají. Slunění, koupání ve slané či chlorované vodě, nevhodná kosmetika, špatné mytí, nešetrné česání … to vše se podepíše na vzhledu vlasů. Ty jsou pak oslabené, ztrácejí lesk, sílu a o vytouženém účesu si můžete nechat jenom zdát. Základem každého dobrého účesu jsou totiž zdravé a kvalitní vlasy. Bez dobrého základu může být kadeřník kouzelník, ovšem výsledek nebude nikdy perfektní.

Ale nezoufejte, s novými přípravky si brzy budete užívat obdiv svého okolí nad tím, jak krásnou, lesklou a bohatou kštici máte.

REGENERACE

Avon rozšířil svou řadu vlasové kosmetiky Advance Technique o Kúru pro posílení a obnovu slabých a křehkých vlasů. Přípravek je vhodný k nápravě škod, způsobených vnějšími vlivy – sluníčkem, větrem, slanou nebo chlorovanou vodou či nešetrnými kadeřnickými zásahy. Během několika ošetření touto kúrou je napraveno až 70 % poškození. Jemné mléko obsahuje kreatin a hydratační hyaluronový komplex, který posiluje a obnovuje texturu vlasů. Neoplachující kúru vmasírujte na umyté a ručníkem vysušené vlasy a upravte je jako obvykle.

LESK

Sluneční paprsky jsou sice velmi příjemné, hřejivé, dodávají vitamín D, vaše vlasy se s nimi však kamarádit nebudou. Slunce je totiž vysušuje a tím i oslabuje a „krade“ barvu i lesk. Pomoc se nabízí ve formě ochranné oleje Shine Oil od Schwarzkopf. Tento olej s obsahem UV filtrů a výtažků z Aloe Vera vlasy vyhlazuje a chrání před poškozením jejich struktury. Můžete jej použít pro pobyt na sluníčku i jako následnou péči.

TVAR

Vlasový sprej Performance je již v sortimentu Welly mnoho let a patří mezi legendy mezi laky. Pro své perfektní tvarovací schopnosti si získal nejen kadeřníky a zákazníky salónů, ale také hvězdný tým odborných trenérů Studia Wella, kteří ho používají na módních přehlídkách, vlasových show, v televizním pořadu Vypadáš skvěle! a při úpravě účesů finalistek na soutěži Miss ČR. Od letošního května má tento produkt nový světle modrý design. Pro objem a pozvednutí účesu od hlavy nastříkejte ke kořínkům suchých vlasů. Při žehlení vlasů aplikujte sprej na suchý pramen a vyžehlete do lesku a dlouhotrvajícího hladkého efektu.

autor: Simona

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Sport je pro vás nejlepším lékem na depresi. Vyberte si však takový, který nezatíží vaše klouby. Na padesátikilometrové trasy na kole prostě zapomeňte a poohlídněte se po jiné kratochvíli.…

Nejčtenější články

Doporučujeme