Komentáře k článku zpět na článek

ivca001 2. 3. 2015 | 09:15

Vždy je těžké být jiný, na to si budete muset zvyknout. Buť to přijmete nebo se z toho můžete radovat, že jste jiná, nejste ovce, ale silná žena, která umí zkloubit domácnosti i kariéru a myslím, že většinou pomlouvají ti, kteří závidí, že sami to nedokázali. Mimochodem, taky žiju na malém městě a znám několik žen které při mateřské podnikají (většinou v kosmetice) a nezdá se že by je někdo odsuzoval.

Mata69 26. 2. 2015 | 23:31

Ti ukecaní lidé ti hypotéku nezaplatí, ani na ní nepřispějí....Na tohle bych fakt kašlala. Vadila by mi asi dost taková kritika od mámy, ale což - žiješ svůj život. Předpokládám, že s dětmi jsi hlavně dopoledne, vím, co taková práce obnáší. A teď k té práci. Fascinuje mne, jak se hned od začátku "klienti hrnuli" - neobvyklý úkaz! A v šest večer není pro klienty pozdě - spousta jich, jak tvůj manžel, teprve přichází domů. Ale chápu, pak se to protáhne do pozdějšího večera taková jednání.
Takže až na drobné nepřesnosti - je to hlavně věc tvoje a manžela. A že do něj vandrují kolegové - oni vědí, kolik vyděláváš??? Že to manžel nese špatně "jako chlap"? Manžel by byl radši, kdyby vše bylo na něm, byli jste všichni závislí jen na jeho příjmech? Nedochází mu, že se tak máte všichni líp?

lebahu 26. 2. 2015 | 18:28

Neřeš lidi, pokud budeš gepět s děckama doma, budeš za neschopnou slepici, pokud chodíš do práce jsi špatná matka... Kdo chce psa bít, hůl si najde.

Přečtěte si také

Horoskopy

Neváhejte ani minutu a zamakejte na svých povinnostech. Do žil vám ke konci směny vjede do žil energie…

Nejčtenější články

Doporučujeme