I ponožky mohou vypovídat o vaší osobnosti

13. 12. 2018 Prezentace klienta
I ponožky mohou vypovídat o vaší osobnosti
Ponožky zemitých barev, šedé, bílé, černé, takových máte patrně plný šatník. Dedoles vám ale nabízí i odvážnější vzory. Ponožky zářivě žluté, pronikavě zelené či extravagantní červené. Ponožky se vzorem knih, koček, piva nebo květů. Ponožky, které jsou hravé, kreativní a originální. Takové, s nimiž vyjádříte svou osobnost, ukážete své já a určíte jimi nový trend.

Veselé ponožky nosí kreativní lidé

Píšou o tom i módní magazíny. Veselé ponožky již nejsou šíleným doplňkem, za který se vám vaše okolí vysměje. Dnes je nosí i osobnosti, tvůrčí typy a úspěšní podnikatelé, kteří se nebojí světu ukázat svou originalitu a být unikátem. Nosí je sebevědomě na všechny možné příležitosti. K džínům i k oblekům. Veselé ponožky se totiž hodí na všechny příležitosti.

Jedna ze skupin, která netradiční ponožky začala nosit, jsou IT podnikatelé ze Silicon Valley. Tajný signál a znak toho, že patří do stejného týmu lidí.

Kreativními ponožkami se zabývají i výzkumy

Oblečení je důležité. Je součástí naší osobnosti, její vnějším odrazem. Udává způsob, jakým nás vidí ostatní lidé v místnosti. Ale i to, jak se vidíme my sami. Správné oblečení vám může dodat sebevědomí a odvahu, to nesprávné zas může způsobit, že se nebudete cítit ani za mák příjemně. A stejně je to i s ponožkami. Veselé ponožky si na nohy nenatáhne jen tak leckdo. Jsou znakem lidí, kteří se nebojíriskovat, mají v sobě kus odvahy a otevřeně vyjadřují své myšlenky. Ukažte světu svou hravou a svobodnou osobnost i vy. Prohlédněte si sortiment Dedoles a vyberte si ponožky podle svého vkusu.

Veselé ponožky Dedoles a jejich poselství

Ponožky, které jsou od sebe odlišné, a přece se dokonale doplňují. Patří k sobě jako dva kousky puzzle. Veselé ponožky se staly symbolem lidí s Downovým syndromem, kteří jsou odlišní, ale z našeho světa přesto dělají lepší místo.

E-shop Dedoles určuje nový trend ve světě módy

Společenská odpovědnost je sousloví s velkou váhou. Jsme zodpovědní za naši komunitu, město, stát, svět. Naléhavé problémy životního prostředí se dotýkají nejen nás, ale i budoucích generací. Dedoles tu ale není proto, aby devastoval a přidával se k mase firem, které současnou situaci neřeší. Společnost chce zachraňovat. Mezi její další činnosti patří vzdělávání komunit v problémech, kterým dnešní doba čelí, a podpora organizace a projektů, které tyto problémy řeší.

Už se nemusíte trápit tím, zda nakoupíte podle svého vkusu nebo svědomí, Dedoles dilema řeší za vás. Každý jeden dárek nebo kus oblečení je od poctivého výrobce a z kvalitních materiálů s naprosto originálním designem, kterým vyjádříte své jedinečné JÁ.

Témata článku:   

Horoskopy

Hurá! Už je tady poslední den v práci! Sice šlo všechno docela dobře, ale na druhou stranu jste rádi, že je tady víkendové volno. Máte mnoho plánů, které byste chtěli uskutečnit. Rozhodně…

Nejčtenější články

Doporučujeme