Ideální partner podle horoskopu: Raci se hodí k Býkům, Váhy ke Lvům

Ideální partner podle horoskopu: Raci se hodí k Býkům, Váhy ke Lvům

Není jednoduché najít partnera, se kterým byste mohla i po letech dva týdny cestovat, a přitom se nevrátit s ponorkovou nemocí. S kým byste vydržela déle, než pomine první zamilovanost. Pokud už takovou spřízněnou duši máte, važte si jí. A pokud ne, podívejte se, které povahy se podle hvězd hodí k té vaší.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Vaše spřízněná duše bude ta, která s vámi udrží krok. Berani jsou poměrně agresivní a podnikaví, žijí rádi v rychlosti. Nemají čas táhnout za sebou někoho v podobě pomalé koule, naopak potřebují někoho, kdo s nimi jejich tempo vydrží a nebude fňukat. Spřízněná duše musí být sebejistá, asertivní a nebojí se rizika.

Potenciální spřízněné duše: Beran, Lev, Střelec, Blíženec a Vodnář

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Býci potřebují věrného a romantického partnera, který bude mít oči jen pro ně. Pokud Býk najde svou spřízněnou duši, bude jí věrný až do konce života. Potřebuje ale někoho, komu bude moct vracet přízeň, a taky toho, kdo se podřídí jeho smyslu pro závazek. Jejich ideální spřízněná duše bude někdo, kdo je důvěryhodný, přímočarý a nehraje žádné hry, protože na to Býci nemají čas.

Potenciální spřízněné duše: Rak, Kozoroh, Panna a Ryby

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blíženci najdou spřízněnou duši v někom, kdo má mozek, smysl pro humor a je natolik rozdílný, že je nebude nudit. Blíženci jsou někdy trochu vybíraví, ale rozhodně je zaujme někdo, kdo je zvláštní. Jejich ideální spřízněná duše musí být zábavná, chytrá a zajímavá. Hlavně ne nudná a fádní, to by nefungovalo.

Potenciální spřízněné duše: Lev, Váhy, Beran a Vodnář

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci mají obrovské srdce a touží dávat co nejvíc lásky. Pokud chcete získat jejich srdce, musíte lásku ale taky dávat a vracet. Raci potřebují někoho, kdo je dostatečně inteligentní, aby je zaujal, ale taky dost láskyplný, aby s ním měli pocit, že jsou milovaní. Nemají čas na sobectví, takže jejich spřízněná duše musí být především empatická.

Potenciální spřízněné duše: Štír, Býk, Ryby a Panna

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Lvi potřebují někoho, kdo je sebejistý, tajemný a schopný zvládnout jejich lví povahu. Lvi jsou totiž beznadějně přitahováni k záhadným lidem, kteří jsou tak trochu tajemní. Chtějí někoho, kdo má rád dobrodružství a nebojí se dělat ztřeštěné věci. Ovšem chtějí taky někoho, kdo je bude zajímat natolik, že je nechá, aby se hádali, a dokonce se bude těšit na to, co přijde.

Potenciální spřízněné duše: Blíženci, Váhy, Střelec a Beran

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny jsou poněkud složité, ambiciózní, ovšem zcela oddané bytosti. Potřebují někoho podobně složitého a sofistikovaného, jako je luxusní francouzské víno. Jejich spřízněná duše by měla být ambiciózní a organizačně zdatná, rozhodně ji nenajdou v někom, kdo celý den prosedí a nic nedělá. Panna prostě potřebuje někoho, kdo jí bude zcela oddaný jako ona jemu.

Potenciální spřízněné duše: Štír, Kozoroh, Rak a Býk

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váhy mají vysoce nastavenou laťku, pokud jde o partnera. Spřízněnou duši najdou v někom, kdo je sebevědomý a ničeho se nebojí. Nespokojí se s náhodným partnerem, který nesplňuje jejich požadavky na kvalitu. Jejich spřízněná duše je trojnásobná hrozba: Někdo s hezkou vizáží, inteligencí a důvěryhodností. Váhy milují fyzickou krásu, protože mají cit pro estetiku. Ovšem krásný obal bez inteligentní duše jim taky nevoní, takže najít spřízněnou duši pro ně nebude snadné.

Potenciální spřízněné duše: Blíženci, Vodnář, Střelec a Lev

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud jste se Štírem, pak víte, že jejich city bývají hluboké, intenzivní a velmi bezpodmínečné. Potřebují někoho, kdo dokáže dostat pod kontrolu jejich vášeň a intenzitu. Ideální spřízněná duše bude někdo s představivostí, hlubokými city a kdo neodkryje všechny karty naráz hned napoprvé. Štíři totiž milují trochu tajemství a intrik, takže pokud budete vtipní a trochu řízní, budou z vás celí pryč.

Potenciální spřízněné duše: Ryby, Panna, Kozoroh a Rak

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci si váží své svobody a nezávislosti, takže potřebují duševně otevřenou a svobodomyslnou bytost, která nebude trvat na tom, aby je změnila. Nesnášejí taky posedlost a závislost, jejich ideální spřízněná duše bude zábavná a otevřená osoba, jež je nebude svazovat. Střelci nemají rádi pravidla a rutinu a netouží po tom, aby je někdo usměrňoval. Naopak, spřízněnou duši najdou v někom, kdo je bude inspirovat a kdo jim nebude střihat křídla.

Potenciální spřízněné duše: Lev, Vodnář, Beran a Váhy

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kozorozi potřebují elegantní, stylovou a fascinující duši, která zaujme jejich mysl a zůstane loajální až do konce. Kozoroh se nebojí dlouho vybírat, pokud jde o spřízněnou duši, zvláště pokud hledá někoho, kdo bude duševně na stejné úrovni. Jejich ideální partner musí být třída, které se jen tak někdo nevyrovná. Musí být inteligentní a komunikativní, ale především důvěryhodný a věrný.

Potenciální spřízněné duše: Ryby, Býk, Panna a Štír

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vodnář najde spřízněnou duši v zábavné, milující a vtipné osobě, která má navíc talent na vaření. Musí také chápat občasné bláznivé chování Vodnáře a hlavně musí mít velký smysl pro humor. Jakmile najdou někoho takového, kdo se dokáže smát i sám sobě, je vyhráno. Umění vařit je pak velké plus, protože Vodnář miluje jídlo!

Potenciální spřízněné duše: Váhy, Beran, Blíženci a Střelec

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Ryby žijí ve vlastním světě a nikdy neberou život moc vážně. Potřebují proto někoho, kdo má kreativní myšlení a otevřenou mysl dostat se na podobnou vlnovou délku. Jejich ideální spřízněná duše je někdo se zdravým sebevědomím, tvůrčími schopnostmi a uměním přemýšlet nestandardním způsobem.

Potenciální spřízněné duše: Rak, Štír, Kozoroh a Býk

Doporučujeme

Články odjinud