II. Pražský NIKE aerobik maraton má své vítěze

28. 2. 2000
Tohoto sportovního klání ze zúčastnilo 343 závodníků, kteří prokázali v 8 hodinovém maratonu svoje nadšení, zdatnost a vytrvalost. Celý maraton se nesl v duchu dobré nálady, radosti z pohybu a lásky k aerobiku.

II. Pražský NIKE aerobik maraton má své vítěze
Výsledky čtenářské ankety instruktor roku 1999

Jak jsme Vás již informovali, v neděli 27.2.2000 proběhl ve Sportovním centru UK v Hostivaři II.Pražský NIKE aerobik maraton. Tohoto sportovního klání ze zúčastnilo 343 závodníků, kteří prokázali v 8 hodinovém maratonu svoje nadšení, zdatnost a vytrvalost. Celý maraton se nesl v duchu dobré nálady, radosti z pohybu a lásky k aerobiku. Na pódiu se střídali špičky našeho současného nebe sportovního aerobiku - Vašek Krejčík, Hanka Kynychová, trio Strakoš, Holzer, Valouch, Radka Hanáková, David Huf, Jitka Perutková, Radka Hamáčková, Olga Šípková, která svým vystoupením uzavřela celodenní soutěžení. Z deseti finalistek ( do finále nepostoupil ani jeden muž), které byly vybrány odbornou porotou se na prvním místě umístila Jana Ostružáková. Druhou příčku obsadila Jana Nováčková a třetí místo patřilo Petře Murckové.

Atmosféru maratonu přišla podpořit stříbrná česká slavice I veta Bartošová, která všem ve sportovní hale zazpívala a popřála hodně štěstí. Sama se v poslední době věnuje pohybu pod dohledem zkušené dvojice David Huf, Radka Hanáková, aby zlepšila svoji kondici pro nově připravovaný muzikál, ve kterém má vystupovat a jeho ž jméno nám zůstalo prozatím utajeno.

 

 

Na závěr večera proběhla módní přehlídka  firmy NIKE, která byla generálním sponzorem celé akce.

Vyhlášeny byly i výsledky čtenářské ankety uveřejněné v časopise Fitstyl. Hlasovalo se i prostřednictvím internetu. Instruktorkou roku 1999 se stala Olga Šípková s počtem hlasů 3068, na druhém místě skončila Hanka Kynychová s počtem hlasů 1473 a třetí místo obsadil Vašek Krejčík s počtem hlasů 1451.

Hlavní organizátoři akce Vašek Krejčík a Jana Čermáková Havrdová se mohou tedy směle vrhnout do pořádání III. ročníku NIKE aerobik maratonu.

 

 

 

 

 

 

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Nejste zvyklí být mezi posledními, ale teď po pracovní stránce mezi špičku nepatříte. Je to jen dočasné, ale hodně vás to štve. Rozhodně si nepřipouštějte prohru, ale s nikým nic neřešte.…

Nejčtenější články

Doporučujeme