IKLEN – na Vaše problémy s pigmentovými skvrnami

25. 5. 2007
IKLEN – na Vaše problémy s pigmentovými skvrnami
Trápí Vás pigmentové skvrny, ať už ze sluníčka, skvrny vytvořené hormonálními nebo kožními změnami či stárnutím? Doposud používané přírodní bělící prostředky (celer, citron aj.), chemické způsoby nebo abrazivní metody obrušování kůže nejsou to pravé – jejich účinek je dočasný, navíc v případě chemických způsobů depigmentace mohou být i toxické.

Dva kroky v komplexní péči o pokožku postiženou pigmentovými skvrnami

Při hyperpigmentaci se v horní vrstvě pokožky nadměrně tvoří kožní pigment – melanin, který se místně ukládá a projevuje tmavými skvrnami. Jsou to buď pihy, stařecké lentigo nebo solární lentigo; mohou se vyskytovat i plochy − melasma (hyperpigmentace na obličeji). Tvorbu melaninu ovlivňují zejména enzymy tyrozináza (má vliv na množství melaninu) a TRP1 (ovlivňuje jeho barvu). Důležité je tedy zablokování či vliv na tyto dva zásadní enzymy. A proto je tu Iklen

Jak Iklen působí? Iklen obsahuje účinnou látku RUCINOL, která

1) nejúčinněji z dosud používaných látek blokuje enzym TYROZINÁZU, a tím snižuje i tvorbu kožního barviva 2) blokuje enzym TRP 1, a proto jako jediný depigmentační přípravek snižuje produkci černého melaninu, který způsobuje tmavé zbarvení pigmentových skvrn.

Proč je Iklen revoluční? Dvojí účinek Rucinolu dělá z preparátu Iklen inovační a účinný nepigmentační prostředek; jako jediný na trhu zaručuje komplexní působení na oba mechanismy podílející se na vzniku hnědých pigmentových skvrn.

Iklen program Iklen sérum – intenzivní péče o pokožku postiženou pigmentovými skvrnami

− aktivně odstraňuje hyperpigmentace, první účinek je viditelný již po 3–4 týdnech léčby. Iklen sérum se aplikuje 2x denně − ráno a večer na postižené místo, po dobu 6–8 týdnů.

Iklen krém − každodenní péče o pokožku postiženou pigmentovými skvrnami nebo ohroženou vznikem hyperpigmentací, doplňuje a prodlužuje účinek séra, působí preventivně. Slouží ke každodenní péči. Iklen krém se aplikuje 1x denně ráno, lze jej používat místo denního krému nebo před jeho aplikací.

Nevzniknou používáním Iklenu bílá místa...? Iklen normalizuje produkci melaninu a napomáhá postupnému mizení hnědých skvrn. I když se produkce melaninu lehce sníží i ve zdravé kůži, Iklen nezpůsobuje vybělení kůže a vznik světlých skvrn.

Je Iklen účinný u jizev z akné...? Jako i v jiných případech pigmentových skvrn, může Iklen u zánětlivých jizevnatých stavů zlepšit hnědé skvrny.

Čeho se mám při používání Iklenu vyvarovat...? Iklen lze bez obav bohatě nanášet na skvrny, není potřeba dbát na přesné okraje. Iklen aplikujte na všechny kožní partie těla včetně okolí očí. Iklen se nesmí nanášet na sliznice a oční víčka!

Lze Iklen použít současně s líčidly...? Iklen sérum se doporučuje nanést 5–10 minut před aplikací běžných krémů a líčidel pro dobré proniknutí do pokožky. Iklen krém má silné hydratační účinky a lze jej použít místo denního krému.

Výsledky klinických studií ukazují • účinnost patrnou po uplynutí prvního měsíce • výrazné zlepšení barvy a zmenšení plochy skvrn • trvalou účinnost po dobu celého léčebného programu

K dostání bez předpisu ve všech lékárnách.

Kontakt: Merck spol. s r.o., Zděbradská 72, 251 01 Říčany-Jažlovice tel.: 323 619 216, fax: 323 619 312, e-mail: chc@merck.cz, http://www.merck-volne-prodejne.cz>www.merck-volne-prodejne.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Rozhodně nejste zrovna v kondici, ale snažíte se veškerou práci dokončit v požadovaném termínu. Není však jisté, zda se vám to podaří. Hlavně nepanikařte a soustřeďte se. Dobrou náladu…

Nejčtenější články

Doporučujeme