Ikonické svatby v Česku za posledních 30 let: Kdo vypadal nejlépe?

Svatby celebrit vždy zajímají širokou veřejnost a fotografové často pořádají hotové hony, aby získali alespoň jednu fotku nevěsty v bílém. Platí to i v České republice. Vzpomenete si ještě na nejsledovanější svatby za posledních třicet let? Najdete je na videu v úvodu článku.

Zatímco v roce 2018 byla celosvětově nejsledovanější událostí britská svatba Meghan Markle a prince Harryho, svatební událostí roku 2017 byla v České republice bezpochyby svatba Moniky a Andreje Babišových. O rok dříve obletěly svět svatební fotografie Terezy Maxové a realitního magnáta Buraka Oymena, událostí omezenou na Českou republiku byl určitě sňatek Taťány Kuchařové a Ondřeje Brzobohatého a biatlonové královny Gábiny Soukalové s badmintonistou Petrem Koukalem.

Tyto sňatky má většina z nás ještě v paměti a nevěstiny šaty si pravděpodobně bez větších obtíží vybavíme. Jakmile ovšem zabrousíme o pár let zpět, už to pochopitelně nebude tak slavné, ačkoliv to byly fotografie, které plnily internet a stránky novin a časopisů.

Kdy se vdávala Alena Šeredová? Jaké šaty zvolily Lucie Vondráčková, Veronika Žilková nebo Zlata Adamovská? A vzpomenete si například na to, jak vypadal na svatbě současný prezident Miloš Zeman a jeho nastávající Ivana Bednaříková?

Podívejte se na video s ikonickými svatbami posledních 30 let v úvodu článku.

Tak kdo podle vás vypadal nejlépe? :-)

Plánujete svatbu? Všechno, co potřebujete, najdete ve speciálu Dokonalá svatba. Tipy na nejkrásnější místa na obřad, přehledný harmonogram, kdy a co zařídit, nejnovější trendy přímo z přehlídek, tipy na šaty, účesy, nejkrásnější květiny nebo dorty, zkrátka vše, co potřebujete pro plánování Dokonalé svatby!

Doporučujeme

Články odjinud