ILONA (42): Můj manžel chce anální sex – ale obráceně!

26. 3. 2017
ILONA (42): Můj manžel chce anální sex – ale obráceně!
Ilona se v milostném životě dostala do prekérní situace. Manžel po ní chce sexuální praktiku, která se jí příčí a hlavně nechápe, jak mohl přijít na to, že se mu bude líbit. Má mu vyhovět?

Za svůj život jsem neměla mnoho partnerů. S mým manželem jsme se poznali, když mi bylo dvacet tři, a předtím jsem se intimně stýkala jen se dvěma muži. Musím říct, že ani s jedním to po sexuální stránce nebylo žádné terno, takže jsem k milování příliš kladný postoj neměla.

Ne, že by mi vyloženě vadilo, ale nebylo to nic, co bych vyloženě vyhledávala, a vlastně jsem si na celém aktu užívala jen mazlení, kterého se mi ale od bývalých partnerů dostávalo pomálu. Styk jako takový mi nic neříkal a většinou jsem ho spíš přetrpěla.

Ne, že bych byla úplně mimo, svépomocí jsem orgasmu dosáhnout dokázala. Ale při milování se mi prostě nedařilo a až později jsem pochopila, že to byla vina hlavně mých bývalých, ale o tom tento příběh není.

Když jsem pak poznala Libora, vše se změnilo. Byl starší, zkušenější a v posteli velmi ohleduplný. Záleželo mu na tom, aby mne uspokojil, vzrušovalo ho to a dělal všechno, abych dosáhla orgasmu. Zpočátku jsem byla asi trochu prkenná, ale čím déle jsme spolu byli, tím víc slavil úspěchy a já si sex zamilovala.

Libor byl celkem vynalézavý a rád experimentoval, ale nikdy na mě netlačil a postupem času jsem zjišťovala, že je mi s ním příjemná řada věcí, které bych s bývalými pravděpodobně dělat nechtěla. A pokud ano, tak s velkým sebezapřením.

Naštěstí věděl, jak na mě, a postupně si mě zpracoval, což nemyslím nijak zle. Už mě ani nenapadlo hledat někde jinde, cítila jsem, že on je ten pravý. Naštěstí to měl stejně, a tak jsme se po několika letech chození vzali.

Oba jsme toužili po dětech, a tak jsme na nich rok po svatbě začali pracovat. Sex jsme si spolu pořád skvěle užívali a já doufala, že to tak bude pořád. Samozřejmě nebylo, ale také nešlo o žádnou tragédii. Když přišly dvě děti, které jsme měli krátce po sobě, neměla jsem na sex ani pomyšlení a Liborovi dalo spoustu práce, aby mě přemluvil.

Protože jsem byla unavená a přetažená, zas tak moc jsem si to neužívala, ale když děti trochu odrostly, dost se to zlepšilo. Jenže Libor se začal chovat, jako by doháněl ztracený čas a chtěl vyzkoušet všechno.

Nevím, jestli v době sexuálního „půstu“ sledoval porno nebo se přiučil jinde, každopádně začal být náročnější než doposud. Svolila jsem k různým hračkám, polohám i místům a pořád jsem trnula, kam až chce zajít. A pak to přišlo, ten okamžik, kdy jsem věděla, že tohle už je na mě moc.

Libor totiž zatoužil po análním sexu – ale nechtěl, abych se mu já podvolila, ale naopak. Přinesl domů jakési kalhotky s umělým penisem a chtěl po mně, abych ho použila na něj! Kategoricky jsem odmítla. Od té doby se mě jednou za čas snaží do této praktiky natlačit, ale mně se to prostě příčí.

Navíc mě od té doby trápí otázka – jak přišel na to, že by se mu tohle mohlo líbit? Když jsem se ho na to zeptala, odpověděl mi velmi vyhýbavě, takže jsem se nic nedozvěděla. Začínám mít ale podezření, že v době, kdy jsem s ním nechtěla spát, vybíjel se sexuálně jinde, a to nejen se ženami, jinak si to nedovedu vysvětlit.

Pokud ho vzrušuje anální sex, znamená to tedy, že je možná gay? Co vím z vyprávění a z internetu, muži si jen tak na zadní partie sáhnout nenechají… A v případě, že si anální sex vyzkoušel někde bokem, co když chytil nějakou pohlavní chorobu?

Při análním sexu je prý riziko nákazy úplně nejvyšší! Ať tak či tak, nejsem ochotná tyto hrátky podstupovat, přijde mi to odporné. Ale co když je pak bude vyhledávat jinde? Připadám si jak v začarovaném kruhu...

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pod vlivem novoluní v Býku jsou náchylnější krk, hrtan, štítná žláza, hlasivky, mandle. Nezvyšujte tedy na nikoho hlas, nehádejte se a nevztekejte se, to vše vám může dnes ublížit. Pokud…