Ilona Csáková podléhá chutím jen dvakrát do roka

16. 9. 2002
Ilona Csáková podléhá chutím jen dvakrát do roka
Tak jako většina zpěvaček i Ilona Csáková se snaží dbát o svůj zevnějšek,což znamená především jíst málo a zdravě. Přesto prý asi dvakrát do roka hřeší a pozře nějakou zakázanou pochutinu.

Ilona Csáková podléhá chutím jen dvakrát do roka

Klepněte pro větší obrázek Tak jako většina zpěvaček i Ilona Csáková se snaží dbát o svůj zevnějšek,což znamená především jíst málo a zdravě. Přesto prý asi dvakrát do roka hřeší a pozře nějakou zakázanou pochutinu. Třeba párek.

�Jinak se tučným věcem vyhýbám, nemusím mít ani žádné kalorické bomby. Musím si hlídat linii, protože jinak přibírám snad i ze vzduchu. Moc ráda si však dávám třeba rajčata s mozzarelou a jakékoliv zeleninové saláty s tuňákem. Doslova ujíždím také na různých bramborových a rýžových jídlech.�

Zpěvačka však nedá dopustit především na bylinkové čaje a koupele. Často si také �nasazuje� přírodní vyživující masky podle receptů našich babiček. Přiznává, že užívá rovněž homeopatika a vitamíny na přírodní bázi. �Nikdy jsem ale nezkoušela třeba akupunkturu. To s akupresurou už nějaké zkušenosti mám. Znám pár akupresurních bodů a jejich stlačováním a masírováním zažehnávám nemoci.� (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Finále pracovního týdne je tady a vy jen s velkými problémy zakončujete směnu. Prostě se nemůžete zbavit pocitu, že není něco v pořádku. Přes víkend se dáte dohromady a budete zase jako…

Nejčtenější články

Doporučujeme