Individuální péče pro zdravé a krásné vlasy

19. 10. 2004
Individuální péče pro zdravé a krásné vlasy
Struktura vlasů se s věkem mění – postupem času vlasy slábnou, jsou tenčí a sušší. Tento proces stárnutí se na kvalitě vlasů začíná projevovat okolo 30. roku věku a stárnutí vlasů ještě zesilují různé vnější vlivy.

Proto Oriflame vyvinul řadu Hair Solutions, která působí proti projevům stárnutím, pomáhá vlasům udržet zdravý vzhled a dobrou kondici.

Přípravky řady Hair Solutions jsou rozděleny na řadu balancující, určenou pro normální a snadno se mastící vlasy a řadu vyživující, pro lepší vzhled slabých, suchých a poškozených vlasů. Všechny přípravky vlasové řady Hair Solutions obsahují látky s účinky proti stárnutí a působí na zlepšení kvality vlasů, chrání a posilují vlasové vlákno a přispívají k zachování jeho zdravé struktury. Přípravky Hair Solutions obsahují aktivní látky jako je jojobový olej, který hydratuje a dodává lesk, provitamin B5 s antioxidačními vlastnostmi, vytváří ochrannou bariéru a uzamyká vlhkost ve vlasech, keravis – speciální komplex zeleninových proteinů, který proniká vlasovým vláknem, napravuje jeho strukturu a posiluje vlas zevnitř. Vlasová vlákna jsou po ošetření tímto komplexem třikrát pevnější!

Balancující řada Hair Solutions Vyživuje konečky vlasů a odstraňuje přebytečný maz od kořínků, působí jako prevence stárnutí vlasů, chrání vlasy před poškozením. V řadě najdete balancující šampon, jehož speciální složení vyživuje a chrání suché konečky a zároveň vysušuje mastnější partie u kořínků. Čistící složky jsou vhodné pro každodenní použití a dodávají vlasům objem a lesk. Je vhodný pro normální, rychle se mastící vlasy a jemné vlasy s tendencí plihnout (v říjnu za zaváděcí cenu 109 Kč). Balancující kondicionér vlasy vyživuje a chrání suché konečky a zároveň vysušuje mastnější partie u kořínků. Vlasy jsou po použití hladké a snadno upravitelné, přitom kondicionér zanechává nadýchané a neubírá účesu objem. Díky svému šetrnému složení je vhodný pro časté použití (v říjnu za zaváděcí cenu 129 Kč). Vyživující řada Hair Solutions Hydratuje a hloubkově vyživuje vlasy, zanechává vlasy poddajné a lépe upravitelné, působí jako prevence stárnutí a dodává vlasům lesk. Také tato řada obsahuje výživný šampon který jemně a šetrně čistí slabé, suché a poškozené vlasy. Hloubkově vyživuje a hydratuje poškozené, lámavé vlasy a chrání je před škodlivými účinky okolního prostředí (v říjnu za zaváděcí cenu 109 Kč). Namísto kondicionéru nabízí tato řada výživný krém který hloubkově vyživuje, zvláčňuje a chrání suché a poškozené vlasy. Vlasy jsou po použití lesklé, hebké a snadno upravitelné. Posilující a ochranné látky předcházejí poškození vlasů okolními vlivy (v říjnu za zaváděcí cenu 149 Kč). vyživující řada obsahuje ještě výživnou olejovou kúru se složením proti stárnutí vlasů. Vyživuje a chrání suché a poškozené vlasy. Po použití olejové kúry vypadají vlasy zdravěji, jsou vyživené, hebké a snadno upravitelné. Olejová kúra se aplikuje jednou týdně pro pravidelnou regeneraci poškozených suchých vlasů nebo podle individuální potřeby (v říjnu za zaváděcí cenu 49 Kč).

Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň. Kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz.

Chcete vyhrát vyživující řadu Hair Solutions (šampon, výživný krém a olejovou kúru) v hodnotě 407 Kč? Soutěž je již uzavřena.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Venuše je v příznivém souladu s vaším znamením, a proto máte velké šance při seznamování. Také pracovní oblast a finance jsou pod kontrolou. Nenecháte se zlákat na podivné obchody a…

Nejčtenější články

Doporučujeme