Infarkt, autonehoda nebo otrava: Jak asi zemřete podle znamení zvěrokruhu | Foto: iStock

Foto: iStock

Infarkt, autonehoda nebo otrava: Jak asi zemřete podle znamení zvěrokruhu

Jak umřeme, je ve hvězdách. A to doslova! Podle povahových rysů, sklonů ke zdravotním problémům a chování jednotlivých znamení se dá odhadnout, jak taková smrt pravděpodobně proběhne. I hvězdy se však mohou zmýlit, berte proto následující řádky s nadsázkou!

Beran (21. 3. – 20. 4.) – infarkt nebo mrtvička z rozčilení

Tohle znamení patří mezi největší vzteklouny zvěrokruhu. Jakmile je naštvete sebemenší hloupostí, tak bouchnou jako papiňák. Svoje emoce rozhodně neskrývají, a když se na někoho rozzlobí, dají mu to hlasitě najevo. Berani proto také častěji trpí vysokým krevním tlakem a migrénami. Na svou ohnivou povahu pravděpodobně doplatí. Je dost možné, že jim při vášnivé hádce praskne cévka, zemřou na infarkt nebo si přivodí mrtvičku.

Jaký bude podle horoskopu rok 2023? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. – 21. 5.) – nehoda při tlačenici

Jestli chodíte ráno do obchodu s potravinami, určitě tam vídáte důchodce, kteří těsně před otvíračkou nervózně přešlapují na místě. Kdybyste se zeptala na jejich znamení, určitě mezi nimi budou převažovat právě Býci, kteří jsou šetřiví a mají vychytané všechny slevy. Jednou z možností tak je, že zemřou v tlačenici během výprodeje na Black Friday. Ale protože jsou také velmi náchylní k virózám, hrozí jim i smrt na nějakou infekční chorobu.

 

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. – 21. 6.) – totální vyčerpání

Blíženci umějí být pěkně roztěkaní a snadno se stane, že si toho na svá bedra naberou víc, než jsou schopni unést. Hrozí jim tak psychické choroby a vyčerpání. Nemají v sobě žádnou stopku, takže se můžou doslova uštvat k smrti. Často mívají také problémy s průduškami, může se proto snadno stát, že jim v některých situacích nevystačí kyslík.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. – 22. 7.) – otrávení výpary a domácí úraz

Raci milují umění a většinou je mezi nimi spousta umělců, zejména malířů. A když nemalují, tak aspoň procházejí muzea a vydrží u obrazů trávit dlouhé hodiny. Tato láska se jim ale pravděpodobně stane osudnou. Vdechují přitom spoustu toxických výparů z olejových barev, které jim doslova otráví plíce. Také je možné, že zemřou při nějaké domácí nehodě, protože trpí utkvělou představou, že sami všechno zvládnou nejlíp, i když to tak není.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. – 22. 8.) – infarkt z nedbalosti

Lvi sice nejsou takoví vzteklouni jako Berani, zato mají předurčené sklony k chorobám srdce. Navíc jsou přesvědčení o své dokonalosti a získali pocit, že jsou nesmrtelní a lékařskou pomoc nepotřebují. Proto často zanedbávají i preventivní prohlídky u lékaře, a snadno se stane, že nepřijdou na zdravotní problém včas. Infarkt je tak u nich velmi pravděpodobný.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. – 22. 9.) – násilný čin

Tak dlouho dokážou Panny do někoho rýt, poučovat ho nebo pomlouvat, až se pořádně naštve. Psychicky normální zdravý jedinec jejich chování ustojí, pokud budou mít ale smůlu na narušeného jedince, může se stát, že se jim pomstí násilně. Může to být cizí člověk, ale dokonce i partner, který si takto vybije svou zlost. Právě k drahým polovičkám jsou Panny dost kritické a tvrdé. Co se týče přirozené smrti, tak Panny nejvíce ohrožuje rakovina zažívacího traktu.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. – 23. 10.) – autonehoda

Ach, ty věčně nerozhodné Váhy! Tak dlouho jim trvá, než učiní nějaké rozhodnutí, až se jim to vymstí. Největší nebezpečí na ně číhá tam, kde je potřeba, aby se rychle rozhoupaly. Takovou typickou situací je jízda autem. Váhy tak dlouho vyčkávají s tím, co udělat, až nechtěně způsobí dopravní nehodu. Ta pro ně může dopadnout fatálně. Pokud jde o přirozené úmrtí, nejvíc jim hrozí selhání ledvin.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. – 22. 11.) – pohlavní choroba

Štíři si umějí sex užívat na maximum, někdy při tom ale nemyslí na rizika. Jejich touha je silnější, a tak se snadno stane, že si kromě žhavého zážitku odnesou i nějakou pohlavní chorobu. Většina z nich je naštěstí dnes už snadno léčitelná, což ale samozřejmě neplatí pro AIDS. U mužů v pokročilém věku je pak největším rizikem infarkt, který je postihne v tom nejlepším okamžiku.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. – 21. 12.) – zlomenina v divočině

Střelci jsou velcí dobrodruzi. Mají rádi cestování i adrenalin, nejlépe když se spojí obojí dohromady. To zažijí jedině v divočině nebo třeba při lyžování lavinovým údolím. Pokud je nesejme lavina, tak při rychlé jízdě spadnou a něco si zlomí. Jenže jak jsou nezodpovědní a lehkomyslní, tak si v takovém případě nepřivolají pomoc, určitě si totiž zapomenou předem do mobilu stáhnout aplikaci Záchranka. Nemají signál ani lékárničku, aby si pomohli alespoň sami.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.) – úraz v důsledku přepracování

Kozorozi jsou vždycky pracovníky roku. Nikdy se totiž nevzdávají a každý úkol dotáhnou zdárně do konce. Klidně i na úkor svého fyzického nebo psychického zdraví. V kanceláři si možná uženou tak maximálně syndrom vyhoření a pár měsíců si pobudou na neschopence, ale v případě řemesel a fyzické práce si koledují při vyčerpání i o úraz. Navíc mají sklony ke zlomeninám. Může se stát, že nějaká taková nehoda bude nejen hodně bolestivá, ale i smrtelná.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. – 20. 2.) – samota

Vodnáři jsou největší samotáři zvěrokruhu. Samota jim vyhovuje a i v partnerství potřebují mít vždy nějaký ten prostor jen pro sebe. Když se jim stane nějaká nehoda nebo akutní zdravotní problém, nikdo jim zrovna nepomůže a sami si pomoc nepřivolají. Protože jsou Vodnáři dobrodružní, pravděpodobným místem, kdy se jim to stane, je sólo túra v přírodě.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. – 20. 3.) – závislost

Citlivé Ryby mají sklony k chorobným závislostem. Může jít o závislost na partnerovi, činnosti, ale i alkoholu nebo drogách. V případě návykových látek si koledují o pořádný průšvih, z kterého se už nemusejí vyhrabat. Také můžou umřít na otravu alkoholem, když budou zapíjet nešťastnou lásku.

Doporučujeme

Články odjinud