Inspirujte se španělským interiérem - koupelny

26. 11. 2001
Inspirujte se španělským interiérem - koupelny
Přivezla jsem Vám několik zajímavých obrázků interiérů i exteriérů, které by vás mohly inspirovat. Postupně vám nabídnu koupelny, kuchyně, obýváky, pokoje, zahradní nábytek atd.

Inspirujte se španělským interiérem - koupelny

 

Milé DÁMY,
letošní léto jsem strávila na Mallorce. Přivezla jsem Vám několik zajímavých obrázků interiérů i exteriérů, které by vás mohly inspirovat. Postupně vám nabídnu koupelny, kuchyně, obýváky, pokoje, zahradní nábytek atd. Já osobně mám španělské interiéry moc ráda. Jsou mnohem odvážnější, pestřejší a nápaditější než interiéry české. A přitom stačí tak málo. Lidé se tam nebojí používat barvy, všude mají spoustu květin, drobností, které skvěle zútulňují prostor, rámečky, vázy, mísy na ovoce atd. Určitě se tam odráží jiné podnebí, podmínky např. pro pěstování květin, ale také nálada tohoto národa. Ale přesto doufám, že se vám moje obrázky budou líbit a těším se na vaše dotazy v Poradně o bydlení.

Vaše Alžběta

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Kroťte svoje emoce zejména ve společnosti lidí, kteří mají nebo by mohli mít vliv na vaši kariéru či další osobní život. Usmívejte se napravo nalevo, abyste dali svému okolí najevo, že z…

Nejčtenější články