Instruktor roku 2000

22. 11. 2000
Anketa o nejoblíbenějšího cvičitele aerobiku.

Instruktor roku 2000
Anketa o nejoblíbenějšího cvičitele aerobiku

 

Ano, už je to opět tady! Časopis Fitstyl vyhlásil anketu o instruktora roku 2000. Vy všichni máte možnost hlasovat v anketě o nejoblíbenějšího instruktora aerobiku roku 2000. Jen na vás záleží, který z cvičitelů aktivních v České republice se stane tím nejpopulárnějším. Na následující se vám představí cvičitele aerobiku, kteří se do letošního ročníku přihlásili. Doufáme, že v něm naleznete své favority a odměníte je svou přízní.

 

Co vás čeká, pokud se zapojíte do hlasování právě na originálním hlasovacím lístku? Pět vylosovaných z vás získá skvělé ceny od firmy Electrolux a dalších padesát od Nestlé, Max Factor, Evian a jiných.
Výsledky ankety vyhlásí časopis Fitstyl na 3. Pražském aerobik maratonu ve Sportovním centru UK Praha v Hostivaři dne 18. 2. 2001. Tři nejoblíbenější instruktoři roku 2000 si domů odnesou ceny v hodnotě 60 tisíc korun od hlavního partnera soutěže firmy Electrolux. Zájemci o účast na maratonu mohou přihlášky spolu s dokladem o zaplacení vstupného ve výši 449 Kč (složenkou typu C) zasílat na adresu Jana Čermáková Havrdová, Prosluněná 559/9, 152 00 Praha 5.
Volba nejoblíbenějšího instruktora aerobiku roku 2000 je jen ve vašich rukou!

 

HLASOVÁNÍ

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Je evidentní, že žijete naplno. Vaše pracovní aktivity jedou zase na plné obrátky. Budete se držet hesla, že peníze se mají otáčet, takže se nedivte, že je váš protějšek trochu nervózní.…

Nejčtenější články