Internet šílí z tohoto duhového bytu. Až ho uvidíte, pochopíte proč

31. 8. 2017
Amina Mucciolo z Los Angeles nepřestala snít, i když už je jí 34 let. Miluje barvy, a tak si vše zařídila v pestrých tónech, ať už se jedná o kuchyni, koupelnu či toaletu. A došlo i na jednorožce.

Amina Mucciolo žije pestrobarevný život. Alespoň ve svém bytě, který proměnila v jednu velkou duhu: Stěny v obýváku jsou světle fialové, sedačka ostře zelená, křeslo modré, polštář žlutý a obraz růžovofialový. V dalších místnostech dostávají prostor všechny možné barvy, duhová je i kuchyňská linka, mikrovlnka je v designu Hello Kitty. Sama majitelka chodí oblečená v pastelových barvách – hlavně v růžovo, červeno, fialových tónech. Stejně růžovoučké jsou i nápoje. I když její byt je typicky holčičí, je Amina Mucciolo vdaná a podle jejích slov si barvy užívá i její manžel.

Prohlédněte si byt na fotkách:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Řeknete si, že Amina je extravagantní, nespoutaná nebo ještě nevyrostla, ale za její posedlostí barvou je i její boj s depresemi. Když jí bylo 12, rodiče se rozvedli a jí se zhroutil svět. Měla problémy s jídlem, ve dvaceti se pokusila o sebevraždu a skončila v léčebně. Tam objevila svůj umělecký talent (musíte uznat, že byt je dokonale sladěný, takže má Amina minimálně cit pro barvy) a začala tvořit, což jí pomohlo překonat její deprese. Dnes v duze nejen bydlí, ale své duhové výrobky i prodává.

A tady je ten slíbený jednorožec:

Klepněte pro větší obrázek

Všechny fotky a mnohé další najdete na jejím Instagramu studiomucci.

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Dobře si zvažte, jestli říci svému protějšku na rovinu, že se ve vztahu necítíte tak komfortně jako dřív. Lepší asi bude krok za krokem usilovat o návrat do původních pozic. Není nic…

Nejčtenější články