Internet šílí z tohoto duhového bytu. Až ho uvidíte, pochopíte proč

31. 8. 2017
Amina Mucciolo z Los Angeles nepřestala snít, i když už je jí 34 let. Miluje barvy, a tak si vše zařídila v pestrých tónech, ať už se jedná o kuchyni, koupelnu či toaletu. A došlo i na jednorožce.

Amina Mucciolo žije pestrobarevný život. Alespoň ve svém bytě, který proměnila v jednu velkou duhu: Stěny v obýváku jsou světle fialové, sedačka ostře zelená, křeslo modré, polštář žlutý a obraz růžovofialový. V dalších místnostech dostávají prostor všechny možné barvy, duhová je i kuchyňská linka, mikrovlnka je v designu Hello Kitty. Sama majitelka chodí oblečená v pastelových barvách – hlavně v růžovo, červeno, fialových tónech. Stejně růžovoučké jsou i nápoje. I když její byt je typicky holčičí, je Amina Mucciolo vdaná a podle jejích slov si barvy užívá i její manžel.

Prohlédněte si byt na fotkách:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Řeknete si, že Amina je extravagantní, nespoutaná nebo ještě nevyrostla, ale za její posedlostí barvou je i její boj s depresemi. Když jí bylo 12, rodiče se rozvedli a jí se zhroutil svět. Měla problémy s jídlem, ve dvaceti se pokusila o sebevraždu a skončila v léčebně. Tam objevila svůj umělecký talent (musíte uznat, že byt je dokonale sladěný, takže má Amina minimálně cit pro barvy) a začala tvořit, což jí pomohlo překonat její deprese. Dnes v duze nejen bydlí, ale své duhové výrobky i prodává.

A tady je ten slíbený jednorožec:

Klepněte pro větší obrázek

Všechny fotky a mnohé další najdete na jejím Instagramu studiomucci.

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

S nadřízeným si nerozumíte podle představ a opravdu vás to znervózňuje. Za svými nápady si stojíte, ale on o ně neprojevuje zájem. Tak moc se snažíte, až můžete svou krasojízdu za úspěchem…

Nejčtenější články

Doporučujeme