Internetová lekce sexu stojí padesát korun

6. 8. 2002
Internetová lekce sexu stojí padesát korun
Provozovatel holandského internetového serveru Vrouwonline se rozhodl vyjít vstříc svým klientkám a zřídil pro ně speciální internetový kurs sexuálních praktik. Čtyřhodinová lekce "internetové Kámasútry" stojí v přepočtu padesát korun.

Internetová lekce sexu stojí padesát korun

Provozovatel holandského internetového serveru Vrouwonline se rozhodl vyjít vstříc svým klientkám a zřídil pro ně speciální internetový kurs sexuálních praktik. Čtyřhodinová lekce �internetové Kámasútry� stojí v přepočtu padesát korun.

Klepněte pro větší obrázek �Celý projekt jsme odstartovali poté, co se nám začaly hromadit žádosti, abychom více psali o sexu z praktické stránky. Mnoho žen si stěžovalo, že je internet sice plný pornografických fotografií a materiálů, ale že se na něm nedá v sexuální oblasti najít nic praktického, například názorné popisy zajímavých sexuálních praktik, návody k používání některých sexuálních pomůcek a podobně,� uvedl zástupce Vrouwonline. Velký zájem mají ženy také o rady, jak vůbec přimět partnera k milostným hrátkám.

�Zdůrazňuji, že nejde o žádný erotický projekt! Chceme seriózně, ve spolupráci s renomovanými sexuology ženám poradit, jak naložit se svým intimním životem, aby byly plně uspokojeny. Celý kurs je veden v přátelském duchu a všechny ženy se ho aktivně účastní sdělováním svých názorů, zkušeností a reakcí. Žádná z účastnic nezůstane stranou,� pokračuje editor internetového serveru Roos Roodnat s tím, že čtyřhodinový kurs přijde každou žákyni na padesát korun. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Minulé březnové týdny byly pracovně náročné a daly vám docela zabrat. To vše díky negativní náladě a nepříjemnému přístupu nadřízeného. Do hádek s ním se už určitě nepouštějte, ale dávejte…

Nejčtenější články

Doporučujeme