Internetová lekce sexu stojí padesát korun

6. 8. 2002
Internetová lekce sexu stojí padesát korun
Provozovatel holandského internetového serveru Vrouwonline se rozhodl vyjít vstříc svým klientkám a zřídil pro ně speciální internetový kurs sexuálních praktik. Čtyřhodinová lekce "internetové Kámasútry" stojí v přepočtu padesát korun.

Internetová lekce sexu stojí padesát korun

Provozovatel holandského internetového serveru Vrouwonline se rozhodl vyjít vstříc svým klientkám a zřídil pro ně speciální internetový kurs sexuálních praktik. Čtyřhodinová lekce �internetové Kámasútry� stojí v přepočtu padesát korun.

Klepněte pro větší obrázek �Celý projekt jsme odstartovali poté, co se nám začaly hromadit žádosti, abychom více psali o sexu z praktické stránky. Mnoho žen si stěžovalo, že je internet sice plný pornografických fotografií a materiálů, ale že se na něm nedá v sexuální oblasti najít nic praktického, například názorné popisy zajímavých sexuálních praktik, návody k používání některých sexuálních pomůcek a podobně,� uvedl zástupce Vrouwonline. Velký zájem mají ženy také o rady, jak vůbec přimět partnera k milostným hrátkám.

�Zdůrazňuji, že nejde o žádný erotický projekt! Chceme seriózně, ve spolupráci s renomovanými sexuology ženám poradit, jak naložit se svým intimním životem, aby byly plně uspokojeny. Celý kurs je veden v přátelském duchu a všechny ženy se ho aktivně účastní sdělováním svých názorů, zkušeností a reakcí. Žádná z účastnic nezůstane stranou,� pokračuje editor internetového serveru Roos Roodnat s tím, že čtyřhodinový kurs přijde každou žákyni na padesát korun. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Není divu, že hledáte kýžený majáček, který by vám pomohl na trnité cestě za láskou. Vše, co je pro vás obtížné, má na svědomí Venuše, která se k vám otáčí zády a působí disharmonii mezi…

Nejčtenější články

Články odjinud