IRENA (40): Začala jsem pracovat v sex shopu a zbavila jsem se stydlivosti

23. 1. 2020
IRENA (40): Začala jsem pracovat v sex shopu a zbavila jsem se stydlivosti
Irena byla odjakživa velmi plachá a stydlivá. Když se však ocitla na delší dobu bez práce a jedinou možností bylo jít pracovat do obchodu s erotickými pomůckami, překonala svůj stud a zkusila to. Jak dopadla?

Jsem extrémně stydlivá osoba, která nenávidí bavit se o něčem trochu intimnějším, nedejbože o sexu. Když vidím na novinovém stánku erotický časopis, jsem rudá jako krocan. Nemám moc sexuálních zkušeností, vlastně mám jen dvě a z toho ta druhá je s mým manželem. Prostě jsem stydlivka a vždycky jsem byla.

Jenomže jsem se dostala do složité situace. V našem severočeském městě je poměrně vysoká nezaměstnanost. To, že krachují podniky a o místo můžete přijít ze dne na den, není nic výjimečného. Takže vybírat pracovní místa si moc nemůžete…

I já jsem přišla o místo ve velkém podniku, protože ho koupil zahraniční investor a začal propouštět ve velkém. Když mi na pracovním úřadě nabídli místo asistentky prodeje v obchodě s erotickým zbožím, málem jsem upadla.

Ale vzhledem k poměrně slušným ekonomickým podmínkám a k tomu, že bylo možné nastoupit hned, jsem se rozhodla to zkusit, dokonce i manžel mě v tom podpořil. A začala neuvěřitelná řada komických, polotrapných i úplně trapných historek.

Tak například dost často chodili do obchodu nakupovat pánové a dámy, kteří měli tmavé brýle, kapuci nebo klobouk. V domnění, že tak zamaskují svou identitu, měnili hlas a huhňali do límce.

Jsme ale malé město, všichni se známe, a když už ne osobně, tak známe někoho, kdo zná dalšího… Utajit se podaří máloco. Ale v mojí smlouvě bylo jasně dané – nesmím porušit obchodní tajemství a musím zachovat naprostou diskrétnost vůči zákazníkům.

Přesto jsem se začala na některé ze sousedů dívat trochu jinak. Například pán, který vypadal, že neumí do pěti počítat, se u nás v obchodě zvláště dlouho zdržoval v sekci se sado-masochistickými pomůckami. Představa, jak dědeček, kterého vídám krmit kachny u řeky, používá obojek a na co asi, mě trochu děsila. Jeho pejsek ho rozhodně nenosil.

Obzvlášť vtipné bylo, že skoro každý zákazník, který do našeho obchodu vstoupil, měl hned snahu vysvětlovat, proč tam je. „Kamarád mě poprosil, abych koupil dárek pro jeho ženu, ale sám se styděl, takže tenhle vibrátor rozhodně není pro mě.“

Nebo: „Já si tenhle kostým sexy sestřičky kupuju proto, že budeme mít vánoční večírek a ten je tematicky zaměřený na zdravotnictví a já jinou uniformu nikde nesehnala.“ Nebo: „Španělské mušky jsou prý hrozný podvod a ne afrodiziakum, chci je vyzkoušet z vědeckých důvodů, ne proto, že bych měl problémy s erekcí.“

Celé moje působení v obchodě s erotickými pomůckami mělo dva důležité závěry. Přestala jsem se stydět, zbavila se předsudků a začala jsem se na lidi okolo sebe koukat s větší dávkou tolerance. A taky jsem se odhodlala své zážitky sepsat – samozřejmě naprosto anonymně. Doufám, že se najde někdo, koho moje historky pobaví.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Na víkend se neskutečně těšíte, protože máte velké plány s rodinou. Blízkým jste rádi naslibovali hory doly a nyní je to na vás. Program bude pestrý a zábavný stejně jako život s vámi.…