Irena Budweiserová: Jaké mám auto, takové mám vlasy..

10. 6. 2002
Irena Budweiserová: Jaké mám auto, takové mám vlasy..
Jedna z našich nejlepších jazzových zpěvaček, působící mimo jiné také v kapele Spirituál kvintet,Irena Budweiserová, dává raději přednost prostornějším vozům. Má však s nimi jeden zásadní problém.

Irena Budweiserová: Jaké mám auto, takové mám vlasy..

Klepněte pro větší obrázek Jedna z našich nejlepších jazzových zpěvaček, působící mimo jiné také v kapele Spirituál kvintet,Irena Budweiserová, dává raději přednost prostornějším vozům. Má však s nimi jeden zásadní problém. „Nejsem schopna si zapamatovat značku! Jednou jsme měli vůz v servisu a místo něj nám půjčili jiný. Jediné, co jsem si zapamatovala, byla barva: červená.“

Když zapůjčený vůz někam zaparkovala, nemohla ho pak už najít. Jednou dokonce musela rozlícenému majiteli cizího auta vysvětlovat, že mu jeho plechového miláčka nechce odcizit. Že přijela svým, jenže si teď jaksi nedokáže vybavit, jak vlastně vypadá. A samozřejmě ani kam ho zaparkovala.
Pán na ni koukal dost divně a moc to nechápal. Nelze se mu ale divit.Irena Budweiserová vlastní zlatavý Renault Laguna. „Auto mi vždycky musí ladit s barvou vlasů,“ směje se. A co se týká rčení : „Panebože, ženská za volantem!“ nemyslí si, že by ženy byly horší řidičky, než muži.
„To je stejné jako když se řekne, že ženský jsou upovídané. Není to pravda! Spíše naopak. Muži řidiči jsou za volantem spíš takoví ješitní frajírci. Nám ženám jsou až na výjimky takové vlastnosti cizí. Zase máme takové libůstky, jako že auto musí ladit s účesem.“ (Plus)

Text k foto: K nové barvě vlasů Ireny však nejvíce pasuje nový model Clio, který má nyní na omezenou dobu také k dispozici.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Před koncem pracovní doby se dostanete do stresu. Už si přejete odejít domů, ale ani tam vás nečeká nic dobrého. Vztahy váznou. Není to sice velká bouřka, ale nesmíte tak na své blízké…

Nejčtenější články

Doporučujeme