Komentáře k článku zpět na článek

Vladimir Ondrejka 9. 11. 2008 | 21:48

Prosim smazat prispevek od uzivatele dialog s odkazem na YouTube. Naprosto off-topic, lituji casu ktery jsem venoval nasledovani odkazu. Uchrante ostatni. Dekuji za pochopeni.

kornélia 11. 5. 2008 | 20:01
dialog 30. 4. 2008 | 18:29
dialog 23. 4. 2008 | 15:39

Chci se připojit s vlastní zkušeností,která u mne trvá již 35let
V roce 74 mi byla operována oblast C-4,5 -laminectomie s odstraněním Osteoklastomu,s následnou kvadraparézou končetin.
Ochrnutí se odstartoval v posledním semestru těhotenství,to bylo ukončeno císařským řezem a třetí den se neurochirurg,rozhodl na základě tehdy obyčejného RTG snímku,páteř otevřít.Šlo v té době víceméně o "pokus",neboť medicína byla t.zv. "v plenkách",oproti dnešním metodám.
Nicméně,má krční páteř se zbortila a v roce 99,jsem podstoupila další,při které byla vyztužena kostním štěpem z mé pánevní kosti a Titanovou destičkou se čtyřmi šrouby.
Ta ovšem s mým organismem "nespolupracovala"a tak jsem měla v roce 2002 operaci další,kdy byla vyjmuta.Půl roku poté se můj neurochirurg rozhodl pro další reoperaci a mou krční páteř vyztužil znovu,umělou ploténkou (s kostní drtí od dárce)a ještě celé opět vyztužil.
Následkem takto neadekvátně zpevněným krčním obratlům,došlo k borcení zbytkové části páteře.Nyní jsem ve fázi "čekatele"na další termín operace-tentokrát v oblasti L5-S1-2...rovněž se jedná o zúžení durálního tunelu a je nutné,páteř vyztužit.
Vím,jak skutečně postupně,nebojím se říci plíživě,se dostavují větší a větší bolesti,nejprve pravé a nyní už i druhé nohy.U levé dokonce necítím prostřední dva prsty a obě denně až nesnesitelně bolí až pálí.
Snad někomu "pomůže",když si přečte,že existují lidé,kteří opravdu vědí,že vše o čem je v článku zmínka-opravdu tak je,leckdy i mnohem hůře....*Anna*

Přečtěte si také

Horoskopy

Už delší dobu prahnete po lepší pracovní pozici a samozřejmě také po zvýšení platu, ale zatím se vám to…

Nejčtenější články

Doporučujeme