Italské Treviso zaplavily značky: Pozor děvky!

6. 4. 2010
Italské Treviso zaplavily značky: Pozor děvky!
Nic Italy nemůže šokovat víc, než když se na fakt ukáže prstem a pojmenuje se. Cesty kolem Trevisa léta letoucí zaplavují prostitutky, ale dokud se o problému nemluvilo nahlas, nikdo se nezlobil.

Teď se však úředníci rozhodli s nešvarem bojovat a na místa kolem cest zaplavovaná lehkými dívkami umístili dopravní značky „Attenzione Prostitute“, tedy „Pozor děvky“. A je z toho poprask.

Dopravní značení má krom textového upozornění také grafickou podobu, kterou tvoří v červeném trojúhelníku stojící černá silueta ženy s vyvinutým poprsím, kabelkou, krátkou sukní a velmi vysokými podpatky.

Podle kritiků značení jen prostitutkám pomůže, neboť klienti přesně budou vědět, kde zpomalit a na nějakou si počkat.

„Jel jsem do práce a viděl tu značku a musel zpomalit, abych si ji prohlédl. Nemohl jsem tomu uvěřit, ta žena má minisukni a vysoké podpatky a velmi velká prsa. Nedokázal jsem pochopit, co to má znamenat. Má to znamenat, že mám vyhlížet prostitutky, nebo že mě upozorňují, že jsou tu k mání?“ zlobil se občan Trevisa Dino Vezino.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Brzké vstávání vám nedělá dobře, a proto se vám z postele nechce. Není v tom žádný problém, protože je neděle a máte nárok na odpočinek. Během dne udělejte jen to nejnutnější a věnujte se…

Nejčtenější články

Doporučujeme