Komentáře k článku zpět na článek

dragondra 13. 11. 2016 | 10:48

Paní Ivo, nezoufejte. Přečtěte se zde napsané příspěvky, zamyslete se nad nimi a podle toho jednejte. Všichni vědí všechno.

betateta 11. 11. 2016 | 13:01
Elynor 10. 11. 2016 | 22:11

lebahu: no a proč na to potřebuje ausgerechnet svobodného bez závazků? Sama je rozvedená a s dcerou, tak snad by mohla malinko slevit a nevymýšlet si nereálné požadavky. Navíc ani na to vaření čaje a vánoce si nemusí hned stěhovat chlapa domů natrvalo a se vším všudy. Taky mám z toho dojem, že má paní nějaká přehnaně romantická očekávání či zkreslené představy o rodinné idylce.

lebahu 10. 11. 2016 | 16:06

Co paní chce? No třeba někoho, kdo jí uvaří čaj když má chřipku, třeba někoho, kdo bude na Štědrý den s ní a nebude chvátat domů za manželkou... Jako nezávislost je děsně fajn věc, ale... Takže by se třeba ráda hecla a ty ponožky a trenýrky přemáchla.

janeten 10. 11. 2016 | 15:45

Dasa52: no ona paní jak to v článku píše rodinný život v podstatě nezažila, protože manžel od ní a dítěte brzy odešel, takže vlastně neví co to je - nejspíše žije v nějaké představě, ale realita je jiná, ne tak růžová.

janeten 10. 11. 2016 | 15:42

Já tedy osobně nechápu, co paní chybí, je finančně soběstačná, o muže evidentně nouzi nemá, takže proč si je hned stěhovat domů, když si může jen užívat hezkých chvil a ne praní ponožek a trenýrek.....

šiška 10. 11. 2016 | 11:42

Moje rozvedená kámoška také nemohla o chlapa zavadit, neustále jsem do ní hučela že pokud bude pořád sedět doma a nebude chodit do společnosti kde je hodně lidí tak zůstane sama do smrti. Začala chodit po tanečních zábavách a společenských akcí a ejhle, je už 2 roky v partnerském vztahu a k plné spokojenosti.

ruzickaa 9. 11. 2016 | 12:06
lolalola 8. 11. 2016 | 21:40

lebahu: ...spacák je dobrý ...já mám takovou zkušenost, že tyhle ženštiny mají nejdříve nároky jak blázen a pak jak jsou zoufalejší a zoufalejší ze svých nároků pomalu upouští až si pak právě nabrnknou nějakého hrozného zoufalce, o kterého by si předtím ani to kolo neopřely..a pomalu jsou za něj rády..

Mata69 8. 11. 2016 | 19:37
Mata69 8. 11. 2016 | 19:36
Mata69 8. 11. 2016 | 19:36

No, na rovinu, 40ti letého normálního snesitelnýho chlapa aby fakt pohledal. A když už takový bude, otázka je, jestli je jeho cílová skupina 40ti letá ženština...

Mata69 8. 11. 2016 | 19:35

lebahu: no tak taková si snad i zaslouží, aby žádnýho solidního chlapa neměla ne? Když řeší jak má uvázaný spacák na batohu....

helza 8. 11. 2016 | 19:32

lebahu: Ten spacák mě dostal, málem jsem smíchy spadla ze židle. A hele, kdepak měla spacák ta inteligentní krasavice?

Dasa52 8. 11. 2016 | 19:30

abychom si to ujasnili: hledá svobodného chlapa, který nechce děti, ale potrpí si na rodinný život. asi bude dost hloupá, když jí nedochází, že takového musí hledat někde v čekárně u doktora, co léčí neplodnost chlapů. to je pokus o vtip. když měla 30 letého super chlapa, tak mohla předpokládat, že s ní bude chtít dítě. ve 40 snad není tak stará, aby nemohla mít dítě. a pokud ho tak moc nechce, tak si bude muset najít někoho, kdo děti už má.

lebahu 8. 11. 2016 | 19:15

Ono chlapů není málo, ale bohužel svobodný (nebo "už zas svobodný" ženský 40+ už mívají jasné nároky (někdy přehnané a nereálné). Mám několik kamarádek (svobodných, bezdětných), které stále pátrají po dokonalém princi na bílém koni a nejsou ochotné z nároků jakkoliv slevit, kolikrát jim na konkrétním vyhlídnutém a teoreticky použitelném muži vadí naprostá kravina (naposled jedné z nich, že má dotyčný uvázaný spacák nahoře na batohu, což podle ní nosí jenom totální debil, a s debilem se ona vůbec zahazovat a seznamovat nehodlá... přitom je to docela milej kluk a původně, než ho za spacák zdrbala jak sysla, se tvářil, jako že by měl velký zájem se družiti).

Elynor 8. 11. 2016 | 17:09

Jinak souhlasím s tím, že chlapů je málo - pokud paní chce závazný vztah. Což asi chce, a tím možná právě vyděsila toho čerstvě rozvedeného, když si ho hned chtěla nastěhovávat. Vždyť nemusí hned s chlapem bydlet. Mohli spolu randit, užít si ty výlety a hezké večery, však o co víc jde? Paní další děti nechce, píše, že peníze vydělat umí, tak živitele taky nepotřebuje, no a na ty pěkné chvíle nepotřebuje hnedka mít muže nastěhovaného do domácnosti a "vlastnit" ho. Nakonec by jich klidně takhle mohla mít i víc. Kdyby ten jeden zrovna neměl na ni čas nebo náladu Upřímně - jestliže se najde dosud nezadaný čtyřicátník, tak může mít pětadvacítku, proč by si měl pro vážný a závazný vztah hledat vrstevnici, když je všude mladých hezkých holek na tucty?

Elynor 8. 11. 2016 | 17:00

helza: tak tam to bylo jasné - ten třicátník chtěl dítě, a ona celkem rozumně mimino už nechtěla. To by nedopadlo dobře, a nakonec by se stejně rozešli. Takže to není škoda.

farah.farah 8. 11. 2016 | 16:54

Takhle možné je všechno, ale buďme realisté, ti chlapi, co jsou pro rodinný život a jsou ve věku 40-50 logicky nedostatkové zboží, s nějvětší pravděpodobností jsou ženatí a mají tu svou rodinu, nezadaní jsou většinou ti co rodinu nechtěli, nebo jsou pro vztahy tak nějak nepoužitelní a nebo rodiný život nedávají jako její ex.......samozřejmě najde se i pár čerstvě rozvedenýchv použitelných chlapů ale reálně je jich prostě v tromhler věku na výběr málo a je malá šance se s ním seznámit. Co vím tak právě po 40cátnícíh je největší "poptávka". To je jeden aspekt, Druhý je ten, že kdo se příliš upíná k tomu že něco chce takobvykle dostane opak, ta urputná snaha prostě odrazuje. Myslím že by paní nejvíc pomohlo přijmou to že chlap není nebude a naučit se žít spokojená bez vztashu, a jestli se pak nějaký oběví tak to bude jen fajn bonus ke stávajícímu životu a né záchrana nebo vysvobození ze zoufalé samoty. Samozřejmě cesta k tomu být v pohodě i když nemáme to co chceme není zase tak jednoduché, ono vzdát se toho chtění je naopak dost těžká věc. Ale to chtění je tam obvykle jen proto že má člověk iluzi, že vztah mu zázračně změní život k lepšímu.

helza 8. 11. 2016 | 10:37
helza 8. 11. 2016 | 10:36

Kde hledat chlapa, o jakém sníte nevím, možná si zajet do lázní a ulovit si jej tam, což nepovažuji za dobrý způsob. To raději nechat to být a čekat na šťastnou náhodu. Potom se jí ale neleknout a nevycouvat. Škoda toho mladého muže, který vás miloval. Myslím, že obletování a péči byste ustála a dokázala udržet v rozumných mezích a 10 let není zase tak velký věkový rozdíl. A ve 30. muž už ví co chce. Zpět to asi nevezmete, ale pokud potkáte ještě někdy podobnou lásku, nebojte se toho. Především si, Ivo, ujasněte, co chcete. Určitě vám ve 40. život nepřihraje přesně to, co si vysníte, takže si sestavte reálně splnitelnou tabulku priorit. A je-li na prvním místě "normální muž", pro kterého nebudete ani převoznicí, ani bočákem, pak musíte počítat s i tím, že mu bude tak okolo 30. Bude-li na prvním místě muž nad 40, pak počítejte s exotem, či sňatkovým podvodníkem. rolí bokovky, či převoznice, případně ošetřovatelky.

lolalola 8. 11. 2016 | 10:28

Bohužel z těchto žen ta touha tak sálá, že prostě zablokuje veškeré šance..možná to může znít jako klišé, ale v životě se mi to mnohokrát potvrdilo, že vše přichází, když to nejméně čekáme a když tomu necháme volný průběh..u mně je to pravidlo, jak začnu tlačit na pilu, tak jde všechno přesně naopak než chci, když vypnu a jakoby to vzdám a řeknu si, že co se má stát, to se stane, tak se pomalu začne vše obracet k mé spokojenosti..ale to nemůžete nikomu vnutit, musí se to v hlavě každému přepnout samo a pak to jede..

Přečtěte si také

Horoskopy

Máte mnoho plánů, jak strávit neděli v pohodě. Bohužel se však nesetkáte s kladnou odezvou. Mějte na…

Nejčtenější články

Doporučujeme