IVA (49): Přítel je extrémně pořádný. Vyžaduje přezůvky do auta i na WC!

14 komentářů

Ina
20. ledna 2023 • 17:49

Holka zlatá z fleku měním, mám taky Milana, ale bordeláře... 😀
Ještě bys prstíčkem hrabala, abych ti ho vrátila 😃

lebahu
18. ledna 2023 • 8:59

Podobně se chová moje švagrová a terorizuje tím celou rodinu. Opakovaně se léčila na psychiatrii, ale bez valného výsledku. Bere návštěvě nedopité hrnečky od kávy, jenom aby je už mohla umýt, přezouvání se u ní se rovná vstupu na operační sál, musíte se vyzout za dveřmi, ale nešlápnout v ponožkách na chodbu, ale ani papuče se nesmí dotknout podlahy chodby... docela akrobatický výkon... Po příchodu z práce vygruntuje celý dům, aby totéž udělala než jde spát, protože tam rodina nadělala nepořádek a pak vstává ve 4 ráno aby znovu uklidila, protože se to přes noc zaprášilo... Myje nákup včetně nebaleného chleba savem, protože jsou na něm bakterie, krom práce nejde nikam, protože musí být doma a uklízet. U nás byla jednou jedinkrát (naštěstí) na návštěvě o Vánocích, kdy uprostřed oběda vyskočila, popadla hadr a začala umývat dveře... Takže ať si paní užívá, pokud ji to baví, jezdí na výlety a tak, co je v jeho domě neřeší, nebere to jako urážku a prostě se smíří s tím, že dotyčný to tak má... ale rozhodně bych nešla do akcí typu svatba, společné bydlení...

Anda
17. ledna 2023 • 19:09

Milan se nezmění. Má parťáka na pár chvil v oblastech života, kde to potřebuje, po použití uklidit nelad a špínu. A je spokojený, že je vše hezky na svých místech. Nic většího, než Iva právě prožívá, ji v tomhle vztahu nečeká. Jen ať třeba zkusí s Milanem probrat, jak se cítí a naopak se vyptat na jeho pocity. Čas běží, měsíce se mění v roky. Nestálo by za to mrknout se spíš po někom, s kým si může splnit svůj sen - život ve dvou?

Milena
17. ledna 2023 • 16:19

Srandovni! Ten clovek musi byt z jine planety!

Kim
17. ledna 2023 • 15:48

Bič a pryč!!! Tohle by udělal chlap jednpu, že by po akci přede mnou převlékal postel. Hned bych odešla a konec, neb by mne to nebetyčně urazilo. Kdo ví, proč byl Milan sám a bez partnerky že. Kdo by chtěl žít s takovým maniakem.

Elynor
17. ledna 2023 • 9:58

Dodatek - převléci po sexu postel, to není urážka. To je lichotka, říká to protějšku, že ten sex byl natolik úžasný, divoký a vášnivý, až je dlužno převlékat. ]:-D

Milena
17. ledna 2023 • 16:21

@Elynor: Neuveritelny postreh!

Karlax
17. ledna 2023 • 12:03

@Elynor: O nutnosti převlékat postel nebyla řeč, naopak. To bych pochopila, kdyby to bylo třeba. Tady to vypadá tak, že on se jí spíš štítí. To by mi vadilo, i když to není osobní, pán má obecný problém, ne s ní konkrétně. Čeho je moc, toho je příliš.

Kim
17. ledna 2023 • 15:49

@Karlax: Naprosto s vámi souhlasím! Připadala bych si jako by se štítil.

17. ledna 2023 • 13:24

@Karlax: Správně,Karlax. Převlékat postel po noci strávené s přítelkyní před jejíma očima je neodpustitelná hrubost,je to jako kdyby po návštěvě hned hostitel začal luxovat sedačku,nebo dal pod návštěvu igelit. Ale zase-mám známou která když byla pár dní z domova,po příjezdu převlékala a luxoval postel. Manžel měl víc jak 10 let milenku,pěknou rajdu,rozvést se nechtěl,bez skrupulí si ji tahal i domů,tak to řešila takhle. A myla i vanu a WC. Už jsou konečně rozvedení.

Elynor
17. ledna 2023 • 9:41

Ne, nezmění se nic. Ono taky není proč, po pouhých třech měsících je to pořád nezávazné randění, nic víc. Ivo, ber, nebo nech bejt, nakonec doma v jeho bytě/domě si snad pán může dělat, co uzná za vhodné, je tam doma a chce se tam jako doma cítit. U Ivy v domě nepřevléká postele, a ani to od ní nevyžaduje, tak není co řešit. Sestěhování by byla obrovská chyba, lidi, co se znají celkem čtyři měsíce, a z toho jen tři spolu chodí, což obnáší zhruba jedno rande týdně, to je sakra málo na to, aby se poznali. Vůbec teď nemůžou ani jeden tušit, jestli by v budoucnu bylo pro ně možné žít spolu. Kam Iva spěchá? Je jí 49, počítám, že asi už nechce založit rodinu a mít miminko, a mít chlapa na výlety a hezké chvíle, to je víc než má 90% jejích rozvedených vrstevnic. ]:-D Prostě pokračujte, a ono se uvidí. Ale v momentě, kdy ho bude Iva tlačit k tomu, že se má on změnit, tak ji patrně pošle chlapec do háje, asertivní je na to dost, zdá se.

Karlax
17. ledna 2023 • 7:55

Tomu se říká obsedantně kompulzivní choroba. Paní bych doporučila se vůči tomu vymezit hned zpočátku. Mě by to i uráželo, kdyby přítel po mé přítomnosti převlékal postel. Zeptat se rovnou, jestli se léčí, pokud ano, jaké léky bere. Vysvětlit mu, že se v tomhle necítím dobře. Pak si informace vyhodnotit a rozmyslet si, zda s ním zůstat. Pokud jí to totiž vadí už teď, bude to pak pravděpodobně spíš jen horší.

Elynor
17. ledna 2023 • 9:44

@Karlax: Sorry jako, ale kdyby se mě po tak krátké známosti někdo dovolil ptát, jestli se léčím a jaké léky beru, tak budu užasle zírat, co si to sakra ten člověk dovoluje, a hned potom, co přestanu žasnout, bych mu sdělila, ať se laskavě stará o svý a že támhle jsou dveře. 8-) To je horší urážka, než po sexu převlíct postel. ]:-D

Karlax
17. ledna 2023 • 11:58

@Elynor: Záleží jak se zeptáte. Dá se jen ťuknout nebo se zeptat slušně a mile. A dá se zeptat i hrubě a urážlivě. A když s někým chodím/spím, není podle mě od věci se dozvědět, jakými nemocemi trpí. Mám vlastní zkušenost, chodila jsem s klukem, který trpí těžkými depresemi. A na tom bohužel i ten vztah skončil. Já bych se tedy slušně a mile zeptala, ale jestli někdo přemýšlí stylem “žiju teď a tady a zítřek neřeším”, je to jeho přístup a já to nikomu neberu.

Doporučujeme

Články odjinud