Iva Kubelková: Lidská zákeřnost, závist a boj o pozice. To jsou věci, na které si nikdy nezvyknu

9. 4. 2015
Iva Kubelková (37) patří momentálně k našim nejvytíženějším moderátorkám. Kromě moderování televizního společenského magazínu Prásk hraje v seriálu Cesty domů, je ambassadorkou České Miss a má mnoho dalších pracovních povinností. Všechno zvládá bravurně a s přehledem.

Vaše pracovní náplň je velmi pestrá, co vás baví nejvíc?

Těžko vybrat jednu činnost. Líbí se mi, že mám možnost dělat více věcí zároveň. Nejvíce pracovního času mi zabírá moderování, natáčení a do nedávna také práce na projektu Česká Miss.

Jak se vám daří skloubit tolik pracovních povinností s péčí o rodinu?

Není to takový problém. Moje práce je časově flexibilní. Stále platí, že jsem s rodinou více, než kdybych měla pevnou pracovní dobu. Jsou v týdnu i dny kdy jsem celý den doma a často také odjíždím pracovat až na večer, takže s péčí o rodinu to jde dobře skloubit. A když mám někdy opravdu náročné týdny, můj úžasný partner pomůže.

Kdo je vaší největší oporou?

Můj partner a moje rodina.

Vystudovala jste sociální a mediální komunikaci, co vás na tomto oboru nejvíc lákalo?

V tomhle oboru se pohybuji už velmi dlouho. Když jsem nastupovala do školy, chtěla jsem si rozšířit obzory a vpravit se do zákonitostí fungování tohoto oboru, který čím dál tím více sílí.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Jakým způsobem můžete zúročit vědomosti získané studiem v praxi?

Zúročuji to neustále. Při moderacích a psaní scénářů, při kreativní práci v rámci mé mediální agentury Agemy, při podílení se na směřování projektu České Miss atd. Je toho opravdu hodně. Mám pocit, že to bylo to nejlepší, co jsem mohla vystudovat. Skloubí se ve mně letité zkušenosti z mediálního prostoru a moderní teorie současného televizního vysílání, kreativního prostoru reklamy a PR.

Vystudovala jste UJAK, školu, o níž se často mluví s despektem jako o škole celebrit, které tu dostávají tituly zadarmo. Nemrzí vás to?

Ano velmi. Není to vůbec fér. Když si vzpomenu na své pětileté studium, kdy občas člověk opravdu šel do kolen z množství učiva, do toho rodina a práce, velmi mě dráždí řeči o tom, že to člověk dostal zadarmo.

V showbyznysu se pohybujete řadu let. Dokáže vás v tomto světě dnes ještě něco překvapit?

Lidská zákeřnost, závist a boj o pozice. To jsou věci, na které si nikdy nezvyknu.

Chodíte ráda na večírky?

Jak kdy a jak na které:-)

Před pár dny skončila Česká Miss, které jste se věnovala dlouho jako ambassadorka. Vy sama přitom máte zkušenosti i jako soutěžící. Co se za ta léta změnilo?

Nejsem člověk, který by mohl erudovaně hodnotit změny. Obecně se změnila celková situace v naší republice, dívky jsou podstatně vyzrálejší, umějí pracovat se sociálními sítěmi. Vše je intenzivnější. Také je podstatně silnější konkurenční prostředí a český trh je stále stejně malý.

Přihlásila byste se do soutěže znovu?

Proč ne?

Dovolila byste svým dcerám, aby se jednou pustily na dráhu missek a modelek?

Určitě ano. Pokud je to bude táhnout a budou k tomu mít předpoklady, proč ne. Život našich skoro dospělých dětí není o tom, co jim dovolíme.

Pro vaši práci je důležitý vzhled. Jak o sebe pečujete?

Vlastně nijak zvlášť. Není na to čas. Občas si zajdu ke kadeřnici, a tím to končí.

Jste tváří kampaně značky Dermacol, které produkty jste si nejvíce oblíbila a proč?

Mám ráda krém Hyaluron Therapy. Používám ho opravdu denně. Jinak skvělé jsou také korektory a všechny jejich řasenky. Tato česká značka má vážně skvělé produkty. Chystám se teď na dovolenou a beru s sebou celou opalovací řadu.

Na co v péči o tělo nedáte dopustit, máte nějaký tajný recept?

O tělo je nejlepší pečovat pohybem.

Co je pro vás největší relax?

Dovolená u moře, masáže, dobré jídlo, děti a můj partner.

Na co se teď nejvíc těšíte?

Přesně na to, co jsem právě popsala v předchozí otázce.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Planeta Mars vás navede na správnou cestu a postupně utne vše, co už nemá pokračovat. Pokud se na scéně objeví pomluvy či nepřátelské vazby z minulosti, nesoustřeďte se na ně a jděte hrdě…