Ivan Hlas odpočívá a vymýšlí v autě

16. 9. 2003
Ivan Hlas odpočívá a vymýšlí v autě
Teprve před čtyřmi lety si zpěvák, textař a muzikant Ivan Hlas, kdysi zapřisáhlý nepřítel automobilismu, konečně udělal řidičák, "protože mu bylo trapné, že ho musí všude vozit manželka".

Hned s čerstvým řidičským oprávněním jel se synem do Krkonoš. "Teprve tam jsem si uvědomil, že taky musím zpátky a sám," zavzpomínal si na své řidičské začátky.

Nyní je Ivan řidičem již rutinním, řízení Seatu Alhambra si užívá: "Je to úžasný, v autě si odpočinu a při jízdě toho hodně vymyslím".

Přemýšlení v automobilu je zřejmě plodné, protože Ivan postavil s veteránem Mišíkových ETC Jaroslavem "Olinem" Nejezchlebou (violoncello, mandola), baskytaristou Vltavy Martinem Štecem, bongistou kapely Lenky Dusilové Davidem Landstoffem a kytaristou Norbim Kovacsem skupinu Růžový brejle.

Ivan Hlas oceňuje, že se konečně mladí muzikanti nebojí či nestydí hrát s veterány "David Landstoff je přesně o třicet let mladší než já," konstatoval zpěvák, který příští rok oslaví padesátiny.

Skupina podle Ivanových slov pilně zkouší a chystá nové CD. Megapopularita období Šakalích let se možná už nikdy opakovat nebude, ale Ivan Hlas zůstane konstantou, s níž je třeba počítat. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Neberte všechno špatné smrtelně vážně a snažte se myslet pozitivně. Jste opravdu vyčerpaní a neměli byste se více zatěžovat. Pokud chcete v práci uspět, musíte odpočívat, nevnímat pomluvy…

Nejčtenější články

Doporučujeme