Ivan Trojan: Obvykle hraji role šílenců!

12. 8. 2011
Ivan Trojan: Obvykle hraji role šílenců!
Herec Ivan Trojan (47) často představuje ve filmech patologické postavy. V psychologickém thrilleru Viditelný svět, který bude mít premiéru 18. srpna, si zahrál samotáře a voyeura.

"Můj hrdina je letový dispečer, ale žije tím, že sleduje cizí životy. Obvykle hraji takové role poněkud šílenců," svěřil se Ivan Trojan.

Ve své sbírce už má čtyři České lvy za výkony ve filmech Smradi, Jedna ruka netleská, Musím tě svést a Václav. A také sošku Thálie za postavu Oblomova.

"Když mi roli nabídl slovenský režisér Peter Krištúfek a přečetl jsem si scénář, dost mě zaujal. Je to psychologické drama vlastně o sledování a voyeurství jako fenoménu současného světa," pokračoval herec.

Je s podivem, že se z těch rolí Ivan Trojan poněkud nezbláznil. Však také u každé, stejně jako v přípravě filmu Viditelný svět, pracoval vždy s psychologem.

"Musím znát všechny zákruty duše postavy, která je poněkud na hlavu, abych ji mohl dobře zahrát. Snažím se nezbláznit se," dodal Trojan.

Však také si o prázdninách odpočinul se svými třemi syny Františkem (11), Josefem (10) a Antonínem (1).


POJĎTE NAKUPOVAT DO BUTIKU NA DÁMA.CZ!

ČTĚTE TAKÉ: Kate Middleton potratila kvůli své štíhlé postavě?!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Vztahy s rodiči nejsou stále na dobré cestě, a proto se věnujete sami sobě. Vyrazte si třeba s kamarády za zábavou! Ihned přijdete na jiné myšlenky. Pokud žijete v trvalém svazku, tak se…

Nejčtenější články

Doporučujeme