Ivana Gottová: Jak milenka Michaela Douglase dostala k oltáři Karla Gotta!

12. 10. 2019
V těchto dnech prožívá nelehké časy. Ovšem pro Ivanu Gottovou nebylo nikdy jednoduché být manželkou nejslavnějšího českého zpěváka pop-music. Když s ním začala chodit, dlouho musela překousávat označení „ta od Gotta“. Nebylo divu, žen, s nimiž velký Mistr randil, bylo před ní požehnaně. Ovšem nakonec to byla ona, které Karel otevřel dveře i srdce dokořán a nasadil jí snubní prstýnek. Proč právě ona? V čem byla jiná a jedinečná?

Jako dítě toužila po herectví

Rodačka z Opavy se narodila v lednu 1976 a dětství prožila v poměrně skromných poměrech. Teprve mnohem později prozradila, že když jí byly čtyři roky, rodiče se rozvedli a otce dlouhá léta nevídala, protože pracoval jako geodet v Rusku. Další velkou tragédií byla smrt jejího staršího bratra Přemysla, kterého v jeho sedmi letech srazilo auto. To nesla Ivana velmi těžce, a přestože ji maminka zapsala do spousty kroužků včetně hudebního a tanečního, dlouho se se ztrátou bratra vyrovnávala. V dospívání ji taky maminka přihlásila do modelingové agentury a Ivana předváděla na módních přehlídkách na Opavsku. Tam se poznala s Monikou Žídkovou, pozdější Miss ČR.

Od malička toužila po herectví, hrála v Opavském divadle a jejím snem byla konzervatoř. Místo toho vystudovala zdravotnickou školu a po maturitě se dvakrát pokusila dostat na DAMU i JAMU, bez úspěchu. Hodně to tenkrát obrečela, ale jak se říká, všechno zlé je na něco dobré. Odjela do Ameriky, kde pracovala jako au-pair, později tam chodila dokonce na kurzy herectví, zpěvu a tance. Skvěle se naučila anglicky a nabrala spoustu cenných zkušeností. Třeba tu, že když holka něco chce, musí si na to počkat a netlačit na pilu.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Energie stále roste a díky pěknému postavení Venuše k vašemu znamení jste přitažliví. Malinko vám to kazí nevhodná kvadratura Marse, ale i to se dá vydržet. Stačí, když budete při výběru…

Nejčtenější články

Doporučujeme