Ivana Milbachová: Jako zoufalá manželka bych měla rohlíky po kapsách

14. 6. 2007
Ivana Milbachová: Jako zoufalá manželka bych měla rohlíky po kapsách
V seriálu Zoufalé manželky, dabuje herečka Ivana Milbachová (40) jednu ze čtyř hlavních postav, Lynette Scavovou v podání Felicity Huffmanové, matku čtyř malých hyperaktivních děti a manželku velmi vytíženého manažera Toma.

Dlouhou dobu si diváci Ivanu Milbachovou spojovali hlavně s postavou Doktorky Quinnové ze stejnojmenného seriálu, kde má tvář Jane Seymourové. Teď dostala svou druhou velkou roli v podobě Lynette a nemůže si ji vynachválit.

"Když se k nám dostal seriál Zoufalé manželky, nabídli mi, jestli bych chtěla dabovat právě Lynette. Nevěděla jsem tenkrát přesně, o co půjde, ale o to víc jsem teď ráda, že jsem tu roli přijala. Lynette má podobný smysl pro humor jako já, zato kdybych já měla místo jednoho dítěte čtyři, jako ona, asi by to bylo kruté.

Na křtu knihy Zoufalé manželky se setkaly (zleva) Valerie Zawadská, Martina Menšíková a Ivana Milbachová

Na místě Lynette bych asi chodila s každou ponožkou jinou, z kapsy by mi čouhaly rohlíky a rodinu bych každý den budila s výkřikem ´Zaspali jsme!´," vysvětluje s úsměvem herečka, která kromě dabování účinkuje také v Divadle v Řeznické a v Divadle v Dlouhé.

V současné době vysílá televize Prima druhou řadu Zoufalých manželek. V první řadě se Lynette jako vzorná matka a manželka starala o děti v domácnosti. Nyní si to s manželem Tomem vyměnila a nastoupila do zaměstnání.

"Druhá řada, která teď jde na obrazovkách, se pomalu blíží ke konci. Práva na další sérii zatím televize Prima nemá, takže nevím, jestli se dozvím, co čeká Lynette v dalším pokračování, ale určitě to bude velké překvapení, na tom je seriál postavený," dodává herečka.

Seriál Zoufalé manželky je ve Spojených státech stále hitem. Od roku 2004, kdy byl uveden první díl, stihl posbírat několik cen, mimo jiné 3 Zlaté glóby nebo 6 cen Emmy. Producenti plánují natáčet až do roku 2011, kdy by měla být dokončena sedmá, poslední série.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Chvíle strávené s rodinou jsou pro vás velice důležité, a proto se snažíte navodit pravou předvánoční atmosféru. Bohužel se vám to nepodaří a musíte se někde vybít vztek. Pokud se chcete…

Nejčtenější články

Doporučujeme