Zemřela Ivana Trumpová. Jaký byl její život od zásnub se Štaidlem ke sňatku s Trumpem

14. 7. 2022
Ve věku 73 let zemřela československá rodačka Ivana Trumpová. Příběh bývalé lyžařky Ivany Zelníčkové, která se provdala za exprezidenta USA Donalda Trumpa, může mnohým znít jako pohádka. S Trumpem už byla sice Ivana dávno rozvedená, ale vysoudila alespoň pohádkové bohatství. Měla celkem tři děti a za sebou čtyři manželství. Jaká byla její životní cesta?

Problém se srdcem

Včera, ve čtvrtek 14. července 2022 krátce po půl jedné newyorského času obdrželi záchranáři na Manhattanu volání kvůli zástavě srdce. Po výjezdu našli v bytě Ivany Trumpové na Upper East Side třiasedmdesátiletou ženu, Ivanu Trumpovou. Vyšetřovatelé se přiklánějí k možnosti, že se Ivana Trumpová smrtelně poranila při pádu ze schodů, stále však nevyloučili ani zástavu srdce. Jasnou odpověď prokáže teprve pitva, cizí zavinění však již bylo vyšetřovateli vyloučeno.

Její rodina už se k úmrtí vyjádřila: „Naše matka byla neuvěřitelná žena – silná v podnikání, prvotřídní sportovkyně, zářivá kráska a starostlivá matka a přítelkyně,“ uvedla rodina Trumpových v prohlášení. "Bude velmi chybět své matce, svým třem dětem a deseti vnoučatům,“ dodala rodina.

K jejímu skonu už vydal prohlášení i bývalý americký prezident a její exmanžel Donald Trump. Ten v prohlášení na své platformě Truth Social Donald o Trumpové také uvedl, že to byla „úžasná, krásná a úchvatná žena, která vedla skvělý a inspirativní život“.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Střelci, vaše energie je na vzestupu, čehož si všimnou kolegové i nadřízený. Sice si netroufáte na plnění náročných výzev, ale podaří se vám dokončit rozdělanou práci. Šéf není tyran…

Nejčtenější články

Doporučujeme